DOOR Martijn
"ouvre les portes..."
DOOR Martijn staat voor een makelaarsdienst die op maat is gemaakt, met duidelijkheid en transparantie in het vooruitzicht. Wij geven persoonlijk advies, zonder verhullende percentages of onduidelijke voorwaarden. Wij werken met een vast tarief dat aansluit bij de uitgevoerde werkzaamheden, zodat u altijd weet wat er van u wordt verwacht. In Deurne zijn wij actief als full service makelaar, met een focus op verkoop, aankoop en taxaties....
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Soemeersingel 67
5759RC Helenaveen
€ 598.067 k.k.
€ 4.902/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 1631 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Keesomstraat 2 e
5756AZ Vlierden
€ 498.002 k.k.
€ 3.320/m²
A++++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 233 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Geldersestraat 4
5759PS Helenaveen
€ 689.004 k.k.
€ 5.556/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 3270 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Linge 3
5751TV Deurne
€ 497.003 k.k.
€ 3.186/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 156 m²
- Superficie du terrain
- 264 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hoofdstraat 57
5757AK Liessel
€ 529.057 k.k.
€ 2.923/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 181 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Eekhof 20
5752AB Deurne
€ 598.020 k.k.
€ 4.333/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 594 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (156)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
156 avis total
Funda
62 commentaires sur Funda
94 commentaires sur Google
-
Deltasingel 13
10De contacten met Martijn en zijn team liepen erg soepel. Martijn heeft een grote kennis van zaken wat resulteerde in een snelle verkoop. We zijn zeer tevreden en bevelen DoorMartijn van harte aan anderen die hun woning willen verkopen aan.
-
Corine Verbeek
10Erg fijn geholpen door de hele procedure van een huis kopen en verkopen. Duidelijke en snelle communicatie, een erg prettige samenwerking.
-
Margriet Molenwijk
10Zeer tevreden over het team van DOOR Martijn. Altijd vlot reactie op onze vragen in de app of mail en fijn telefonisch contact.
-
Meindert van der putten
10Fijne makelaar en alles heel snel geregeld. Korte lijntjes en goede communicatie. Super tevreden
-
Adriaen van Ostadehof 19
9Het verkooptraject in zijn geheel liep prima. De makelaar verstrekte aan mij de juiste informatie, was vriendelijk en kwam gemaakte afspraken altijd na. De medewerker op kantoor waren ook altijd vriendelijk en zo nodig behulpzaam. De verkoopbrochure zag er mooi en professioneel uit. Zeer tevreden hierover. Over het begeleiden en informeren van de potentiële kopers heb ik geen duidelijk beeld, ik was hierbij niet aanwezig. Wat de courtage betreft heb ik geen vergelijkingsmateriaa…
-
Rick van den Broek
10 -
Sleutelbloem 12
10Wij hebben Door Martijn ervaren als een zeer betrokken en betrouwbare makelaar. Vanaf het eerste contact was alles professioneel, goed én leuk geregeld. Tijdens het verkoopproces werden we keurig op de hoogte gehouden, er werd goed meegedacht en ingespeeld op de situatie waar het nodig was. Wat ons betreft een hele fijne samenwerking!