Fidiom Makelaardij
Fidiom Makelaardij staat voor betrouwbaar en persoonlijk advies in de regio Wijk bij Duurstede. Wij begrijpen dat de aankoop of verkoop van een woning een belangrijk moment is en zorgen ervoor dat u dit proces met rust en vertrouwen doorloopt. Onze klantgerichte aanpak zorgt voor een vloeiende en succesvolle overdracht. Wij bieden dienstverlening in aankoop, verkoop en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, direct en gericht...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Warande 114
3961LE Wijk bij Duurstede
€ 489.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 209 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Boslaan 53
3958GX Amerongen
€ 698.000 k.k.
€ 5.248/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 337 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Singel 22
3961CG Wijk bij Duurstede
€ 429.000 k.k.
€ 7.526/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 57 m²
- Superficie du terrain
- 62 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Romulus 109
3962LD Wijk bij Duurstede
€ 859.000 k.k.
€ 4.826/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 178 m²
- Superficie du terrain
- 283 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Balderikstraat 32
3553BH Utrecht
€ 600.000 k.k.
€ 6.061/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 85 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Minerva 10
3962KL Wijk bij Duurstede
€ 495.000 k.k.
€ 4.714/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- 157 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (22)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
22 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
-
Balderikstraat 32
10Fijn contact en het juiste advies. Denkt goed met je mee en is niet bang om ook zijn advies met je te delen. Komt zijn afspraken na en werkt fijn samen. Echt een aanrader!
-
Crosestein 1505
9Zeer fijne ervaring met deze makelaar. Vriendelijk, betrokken en altijd goed bereikbaar. We voelden ons serieus genomen en alles verliep duidelijk en betrouwbaar. Absoluut een aanrader!
-
Bakboord 29
10Fidiom heeft ons echt fantastisch geholpen, legt alles heel goed en fijn uit. En helpt ons echt waar nodig. Top service
-
Crosestein 1503
10Traduit par l'IAPendant tout le processus, la communication a été excellente. Ce que nous pouvions attendre de l'agent immobilier était également clair à l'avance. Je recommande sincèrement cet agent immobilier.
-
Karel de Grotestraat 22
9Traduit par l'IALe contact avec Berry est très agréable et il est toujours joignable. Il prend le temps de vous aider et s'assure que toutes vos questions sont rapidement répondues. De plus, vous pouvez toujours le consulter si vous êtes chez son bureau.
-
Korfoedreef 13
9Traduit par l'IALe contact était très agréable. Les photos étaient vraiment très belles. Très efficace, compétent et réactif. Je recommanderais certainement cet agent immobilier !
-
Amstel 43
9Traduit par l'IABerry (Fidiom) nous a bien aidés pendant notre recherche d'une maison. Il était toujours joignable et réfléchi.