Fidiom Makelaardij
Fidiom Makelaardij staat voor betrouwbaar en persoonlijk advies in de regio Wijk bij Duurstede. Wij begrijpen dat de aankoop of verkoop van een woning een belangrijk moment is en zorgen ervoor dat u dit proces met rust en vertrouwen doorloopt. Onze klantgerichte aanpak zorgt voor een vloeiende en succesvolle overdracht. Wij bieden dienstverlening in aankoop, verkoop en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, direct en gericht...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Warande 114
3961LE Wijk bij Duurstede
€ 489.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 99 m²
- Área del lote
- 209 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Boslaan 53
3958GX Amerongen
€ 698.000 k.k.
€ 5.248/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 337 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Singel 22
3961CG Wijk bij Duurstede
€ 429.000 k.k.
€ 7.526/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 57 m²
- Área del lote
- 62 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Romulus 109
3962LD Wijk bij Duurstede
€ 859.000 k.k.
€ 4.826/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 178 m²
- Área del lote
- 283 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Balderikstraat 32
3553BH Utrecht
€ 600.000 k.k.
€ 6.061/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 99 m²
- Área del lote
- 85 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Minerva 10
3962KL Wijk bij Duurstede
€ 495.000 k.k.
€ 4.714/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 157 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (22)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
22 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
-
Balderikstraat 32
10Fijn contact en het juiste advies. Denkt goed met je mee en is niet bang om ook zijn advies met je te delen. Komt zijn afspraken na en werkt fijn samen. Echt een aanrader!
-
Crosestein 1505
9Zeer fijne ervaring met deze makelaar. Vriendelijk, betrokken en altijd goed bereikbaar. We voelden ons serieus genomen en alles verliep duidelijk en betrouwbaar. Absoluut een aanrader!
-
Bakboord 29
10Fidiom heeft ons echt fantastisch geholpen, legt alles heel goed en fijn uit. En helpt ons echt waar nodig. Top service
-
Crosestein 1503
10Traducido por IADurante todo el proceso la comunicación ha sido excelente. También lo que podíamos esperar del agente inmobiliario estaba claro desde el principio. Puedo recomendar encarecidamente este agente inmobiliario.
-
Karel de Grotestraat 22
9Traducido por IAEl contacto con Berry es muy agradable y siempre está disponible. Hace tiempo para ti y se asegura de que todas las preguntas se respondan rápidamente. Además, siempre puedes acudir a él cuando esté en su oficina.
-
Korfoedreef 13
9Traducido por IAEl contacto fue muy agradable. Las fotos estaban realmente muy bien hechas. Muy eficiente, competente y rápido en la respuesta. ¡Definitivamente recomendaría a este agente inmobiliario!
-
Amstel 43
9Traducido por IABerry (Fidiom) nos ha ayudado mucho durante nuestra búsqueda de una casa. Siempre estuvo disponible y pensaba bien.