In Zeist specialiseert Senior Wooncomfort zich op de bemiddeling bij koop en verkoop, huur en verhuur van seniorenwoningen. Met een duidelijke focus op wooncomfort en huisvesting voor senioren, biedt het kantoor persoonlijke en gedetailleerde ondersteuning voor zowel huurders als kopers. De nadruk ligt op een rustige, betrouwbare en gerichte benadering die aansluit bij de behoeften van oudere bewoners en hun woonwensen. Senior Wooncomfo...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Arnhemse Bovenweg 12 2
3708SH Zeist
€ 244.500 k.k.
€ 3.705/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 66 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Arnhemse Bovenweg 12 85
3708SH Zeist
€ 475.000 k.k.
€ 3.654/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Arnhemse Bovenweg 12 47
3708SH Zeist
€ 299.000 k.k.
€ 3.691/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Laan van Rijnwijk 1 A1
3709JL Zeist
€ 220.000 k.k.
€ 3.438/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 64 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Laan van Rijnwijk 1 A5
3709JL Zeist
€ 235.000 k.k.
€ 3.671/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 64 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Beukenhorst 68
3972HE Driebergen-Rijsenburg
€ 232.500 k.k.
€ 0/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 60 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (14)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
14 reseñas total
14 reseñas en Google
-
René Kat
8 -
Harry Merkenhof
6 -
Paul Hutten
10 -
Frans van Wijk
8 -
Joop Van Rijn
10Traducido por IAVivir bien allí
-
Marc De Lange
8Traducido por IAagradable
-
Menno Meijer
10 -
Eric Van Ingen
10Traducido por IA¡Bonita ubicación para vivir!
-
Gijs Meester
6 -
Jos Heuver
10 -
Marielle Winarto
6 -
Vincent Boon
8 -
mariavliegen
8Traducido por IAAgradable
-
René Evertsen
10