KIN Makelaars Waalwijk
"Meilleur agent immobilier de Brabant !"
KIN Makelaars Waalwijk staat bekend als de meest verkopende makelaar van Brabant. Wij zijn gespecialiseerd in verkoop, aankoop, verhuur en taxaties van woningen, bedrijfsruimtes en andere vastgoedvormen. Onze benadering is gericht op het vinden van de beste koper voor onze klanten, niet alleen om snel te verkopen, maar met het oog op de hoogste mogelijke prijs. Wij werken nauw samen met onze klanten om hun wensen en doelen te realiseren...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Burgemeester Verwielstraat 2 c 17
5141BD Waalwijk
€ 250.000 k.k.
€ 6.410/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 39 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Mr. Sprenger van Eykstraat 9
5142AS Waalwijk
€ 369.000 k.k.
€ 3.926/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- 153 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Dr. Schaepmanlaan 23
5142CP Waalwijk
€ 365.000 k.k.
€ 3.349/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Paganinistraat 14
5144XN Waalwijk
€ 425.000 k.k.
€ 3.014/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 145 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Mr. van Coothstraat 55 07
5141ER Waalwijk
€ 235.000 k.k.
€ 5.875/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 40 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu
Mr. van Coothstraat 55 17
5141ER Waalwijk
€ 265.000 k.k.
€ 5.196/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 51 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (25)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
25 avis total
Funda
14 commentaires sur Funda
11 commentaires sur Google
-
De Terpen 5
10Maikel nam echt de tijd voor ons en dacht goed mee tijdens het hele proces. Ondanks de stress en onze vele vragen bleef hij altijd geduldig en professioneel. Hij reageerde altijd snel op onze wensen en de communicatie was altijd duidelijk. De verkoop verliep soepel. Een aanrader!
-
Grotestraat 354
8Goed advies bij snelle verkoop. Prettige samenwerking. Duidelijk in communicatie. Correct in samenspraak met koper.
-
Marga Klompéstraat 41
9Traduit par l'IAContact primordial. M'a aidé à trouver un appartement très agréable à louer et a vendu ma maison comme prévu en un rien de temps.
-
Middelstraat 48
9Traduit par l'IAMichel van Kin courtiers acheminement nous a guidé agréablement tout au long du processus. Tout s'est déroulé de manière fluide et claire.
-
van Raveschotstraat 26
10Traduit par l'IAMaïkel van den Broek était/est notre agent immobilier. En un mot : génial ! Réponse rapide aux questions ! Conseils professionnels, une recommandation assurée.
-
Berndijksestraat 97
10Traduit par l'IAMaïkel sait très bien évaluer la position de la maison sur le marché et grâce à cela, il a donné une valeur marchande juste pour la propriété. Il a donné des conseils utiles pour rendre la maison encore plus attrayante pour le marché. Maïkel est un agent immobilier réaliste et ouvert, ce qui vous permet d'avoir la satisfaction de confier votre maison à de bonnes mains.