Majoor Makelaars Hilversum e.o.
"De la relation d'affaires au contrat d'achat."
Bij Majoor doen we elke dag ons best om jouw wensen te vervullen. Of je nu op zoek bent naar een eerste woning of overweegt te verhuizen, wij staan voor je klaar. Wij luisteren naar jouw behoeften en helpen je op weg met de juiste keuzes. Van het zoeken naar een woning tot de sleuteloverdracht, zijn wij bij je. We kijken niet alleen naar getallen, maar ook naar de sfeer van een buurt en het potentieel van een woning. Ons team kent de re...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Oosterengweg 50 D
1212CN Hilversum
€ 249.000 k.k.
€ 5.533/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 45 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Johannes Geradtsweg 176
1222RB Hilversum
€ 750.000 k.k.
€ 5.208/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 209 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Hilversumsestraatweg 5 A
3744KB Baarn
€ 2.795.000 k.k.
€ 6.561/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 426 m²
- Superficie du terrain
- 6350 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Sous réserve
Liebergerweg 484
1221MA Hilversum
€ 369.000 k.k.
€ 4.920/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Dr. P.J.H. Cuypersplein 3 1
1222NC Hilversum
€ 425.000 k.k.
€ 5.247/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Klaaskampen 35
1251KN Laren
€ 825.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 296 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (46)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
46 avis total
Funda
19 commentaires sur Funda
27 commentaires sur Google
-
Fabiënne Marinus
10We zijn heel tevreden over de begeleiding van Coen en het team van Majoor. We konden altijd terecht met vragen, er werd meegedacht met onze wensen en met een nieuwe woning als eindresultaat!
-
Isabel
10Wij zijn erg blij met de aankoopbegeleiding door Coen en Charmy. Binnen korte tijd hebben we onze nieuwe woning in Baarn gevonden, met goed en eerlijk advies door Coen tijdens de bezichtigingen en daarbuiten. Daarna alles goed en snel geregeld om de aankoop af te ronden. Zeker een aanrader!
-
Arno Doest
10 -
Gustav Strijkers
10Heel tevreden! Vriendelijk, snelle communicatie, alles voor me geregeld en een geweldig resultaat.
-
Arthur
10Coen heeft ons van a tot z zeer kundig en fijn geholpen met de verkoop van onze woning! Na de verkoop hadden wij een geschil met de kopers en ook daar heeft Coen ons goed doorheen geholpen. Zeer tevreden over Majoor Makelaars en zal hen dan ook aanbevelen.
-
Groest 73 22
10Dankzij Coen is ons appartement binnen 14 dagen verkocht ondanks dat er meerdere in het complex te koop stonden. Wij konden hem altijd goed bereiken en omdat we niet tevreden waren over onze eerste foto’s heeft hij ervoor gezorgd dat er binnen no-time nieuwe werden gemaakt geheel naar onze tevredenheid. Kortom vraag naar Coen Gelmers