Kruijff Makelaardij o.g.
"Plus de choix, plus de service !"
Kruijff Makelaardij est connu comme une entreprise immobilière à l'écoute, ouverte et honnête. Active dans la région depuis plus de 25 ans, nous vous proposons un large éventail de services dans le domaine de la vente, de l'achat et de la location d'appartements. En outre, nous sommes spécialisés dans les évaluations et l'accompagnement d'achats. Nous vous aidons volontiers à concrétiser vos souhaits immobiliers, y compris des conseils...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Kennedyboulevard 98
1931XD Egmond aan Zee
€ 440.000 k.k.
€ 6.667/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 66 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Dr Wiardi Beckmanlaan 97
1931BX Egmond aan Zee
€ 750.000 k.k.
€ 5.952/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 437 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Bisschopskroft 33
1934DG Egmond aan den Hoef
€ 1.150.000 k.k.
€ 4.197/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 274 m²
- Superficie du terrain
- 654 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Admiraal de Ruyterweg 5
1931VE Egmond aan Zee
€ 695.000 k.k.
€ 6.318/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 156 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Prins Bernhardlaan 34
1934ES Egmond aan den Hoef
€ 569.000 k.k.
€ 4.742/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 186 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Julianaweg 40
1934CG Egmond aan den Hoef
€ 429.000 k.k.
€ 4.613/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (99)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
99 avis total
Funda
67 commentaires sur Funda
32 commentaires sur Google
-
Prins Hendrikstraat 2 B
10Allereerst begon Kruijff met een realistische waardebepaling. Vervolgens werd alles op zeer deskundige wijze begeleid en afgehandeld. Een prachtige presentatie op Funda en ook de bezichtigingen werden heel goed en vriendelijk geregeld. De verkoop was binnen een week geregeld. Hier dus een super tevreden klant.
-
Blauwe Distellaan 22
10Vanaf het eerste contactmoment heeft het team van Kruijff Makelaardij ons ontzettend goed begeleid bij de verkoop van ons huis. Hun professionele, betrokken en bovenal eerlijke aanpak gaf ons direct een vertrouwd gevoel. Ze namen de tijd om alles duidelijk uit te leggen, dachten actief mee en hielden ons gedurende het hele traject perfect op de hoogte. De presentatie van onze woning ,van foto’s tot de beschrijving was van topkwaliteit en heeft zeker bijgedragen aan de verkoop. …
-
Kennedyboulevard 542
10De makelaar heeft een zeer goed inzicht in de plaatselijke markt. Zijn benadering is plezierig en recht door zee. Doet zijn uiterste best om de verwachtingen ten aanzien van prijs en verkooptijd na te komen. Wij heel ezierig samengewerkt.
-
Duinstraat 25
10Vanaf de eerste dag deskundig en betrokken. Meegaand en perfecte begeleiding. Goed gevoel en zekerheod tijdens de afhandeling. Beter kan niet. Ik bedank mij bij alle medewerkers. Fijn A. Schumann