Winkel & Buis makelaars en taxateurs
"Le meilleur prix pour votre maison"
Bij Winkel & Buis in Egmond aan Zee kijken we verder dan het klassieke verkopen van een huis. Wij helpen u met een gedetailleerd verkoopplan dat speciaal is ontworpen om uw woning optimaal in de schijnwerper te zetten. Door dit plan volledig uit te voeren, bereiken we betere verkoopresultaten dan met traditionele methoden. Onze benadering is uniek en gericht op uw voordeel. Onze dienstverlening omvat niet alleen verkoop, maar ook aankoo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Herenweg 68
1935AG Egmond-Binnen
€ 495.000 k.k.
€ 2.964/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 167 m²
- Superficie du terrain
- 200 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Jacob Glasstraat 6
1931GH Egmond aan Zee
€ 475.000 k.k.
€ 4.948/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- 96 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
De Schokker 30
1931DC Egmond aan Zee
€ 489.000 k.k.
€ 4.008/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 129 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Zeeweg 90
1931VL Egmond aan Zee
€ 439.000 k.k.
€ 4.989/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Winkelmanplantsoen 2
1931VV Egmond aan Zee
€ 595.000 k.k.
€ 4.722/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 175 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Boulevard 12
1931CJ Egmond aan Zee
€ 1.700.000 k.k.
€ 10.303/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 165 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (82)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
82 avis total
Funda
61 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
Kerklaan 2
10Zeer goed geholpen door deze makelaar en zijn mensen op kantoor. Had het niet beter kunnen wensen. Toppers!
-
Visserstraat 15
10Vriendelijk, hulpzaam, flexibel, goed kennis van de markt. Geeft goed status en advies over de koper.
-
Amelandstraat 28
10Niks dan lof. Heldere, vriendelijke communicatie zowel via mail als telefoon. Ik ben zeer tevreden.
-
Kennedyboulevard 456
8Plezierig persoonlijk contact. In het begin een enkele keer trage communicatie, maar over het geheel adequaat.
-
Zwartendijk 21
10Goed contact, zelfs zeer goed bereikbaar buiten kantooruren. Een dikke tien en hartelijk dank aan het hele team
-
Prinses Margrietlaan 6
8Ik heb zeer vriendelijke, hulpvaardige en adequate begeleiding gehad tijdens de verkoop van mijn huis.
-
Wilhelminastraat 114 c
10Marcel en zijn team stonden altijd klaar om mijn vragen te beantwoorden. Ze leverden uitstekende service en we kregen een geweldige prijs voor de verkoop van ons appartement.
-
Zeeweg 105
9We werden goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen. Iedereen was zeer prettig in de omgang. Korte lijntjes ook. Het huis was snel verkocht. Er zijn mooie foto's gemaakt.