Heldr. Makelaardij B.V.
"En nu is het Heldr."
Een nieuw kantoor, maar met een bekend gezicht. Een nieuwe naam, maar met dezelfde vertrouwde reputatie. Wij zijn Heldr., aangenaam. Onze communicatie is fris, met korte lijnen en geen poespas. Transparantie staat centraal, informeel maar altijd professioneel. Wat ertoe doet is dat we mensen helpen zoals wij zelf geholpen zouden willen worden. Zo simpel is het. Onze ervaring loopt verder dan alleen certificaten en opleidingen. Met meer...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Onstweddestraat 28
6835BZ Arnhem
€ 387.500 k.k.
€ 3.341/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 172 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Karel van Gelderstraat 23
6828HL Arnhem
€ 519.000 k.k.
€ 4.254/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bloemstraat 2 A
6851CS Huissen
€ 1.145.000 ,-
€ 5.066/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 226 m²
- Superficie du terrain
- 615 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Het Nieuwe Land 6
6828DZ Arnhem
€ 387.500 k.k.
€ 3.229/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Spijkerlaan 5
6828EB Arnhem
€ 289.000 k.k.
€ 5.558/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 52 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Frankentaler 23
6851VP Huissen
€ 865.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 190 m²
- Superficie du terrain
- 349 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (23)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
23 avis total
Funda
12 commentaires sur Funda
11 commentaires sur Google
-
Limes 34
9Ron en Iris hebben ons alweer enorm geholpen. Ze hebben een goede verkoopstrategie doordachte voorgesteld. Ze zijn betrokken en dat maakt het simpelweg heel fijn samenwerken. Wij raden Heldr Makelaardij aan voor zowel de aankoop als voor de verkoop van je huis!
-
Goudreinet 75
10Wij kijken met veel tevredenheid terug op de samenwerking met Heldr Makelaars bij de verkoop van de woning. Vanaf het eerste contact tot en met de definitieve verkoop zijn wij op een zeer professionele en prettige manier begeleid door Iris en Ron. Hun kennis van de lokale markt, heldere communicatie en persoonlijke betrokkenheid hebben ons veel vertrouwen gegeven gedurende het hele proces. Wat wij vooral hebben gewaardeerd is de korte lijnen, het snelle schakelen en het eerlij…
-
Bart Verplak
10Fantastisch geholpen door Ron en Iris met de verkoop van ons huis in Huissen. Direct hadden wij een goed gevoel bij Ron en hij heeft ons uitstekende begeleiding geboden en het hele traject bijgestaan. De samenwerking met Iris hebben wij ook als enorm prettig ervaren. Mocht je een huis willen verkopen of kopen dan adviseren wij Heldr. Makelaardij.