Heldr. Makelaardij B.V.
"En nu is het Heldr."
Een nieuw kantoor, maar met een bekend gezicht. Een nieuwe naam, maar met dezelfde vertrouwde reputatie. Wij zijn Heldr., aangenaam. Onze communicatie is fris, met korte lijnen en geen poespas. Transparantie staat centraal, informeel maar altijd professioneel. Wat ertoe doet is dat we mensen helpen zoals wij zelf geholpen zouden willen worden. Zo simpel is het. Onze ervaring loopt verder dan alleen certificaten en opleidingen. Met meer...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Onstweddestraat 28
6835BZ Arnhem
€ 387.500 k.k.
€ 3.341/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 172 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Karel van Gelderstraat 23
6828HL Arnhem
€ 519.000 k.k.
€ 4.254/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Bloemstraat 2 A
6851CS Huissen
€ 1.145.000 ,-
€ 5.066/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 226 m²
- Área del lote
- 615 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Het Nieuwe Land 6
6828DZ Arnhem
€ 387.500 k.k.
€ 3.229/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Spijkerlaan 5
6828EB Arnhem
€ 289.000 k.k.
€ 5.558/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 52 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Frankentaler 23
6851VP Huissen
€ 865.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 190 m²
- Área del lote
- 349 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (23)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
23 reseñas total
Funda
12 opiniones en Funda
11 reseñas en Google
-
Limes 34
9Ron en Iris hebben ons alweer enorm geholpen. Ze hebben een goede verkoopstrategie doordachte voorgesteld. Ze zijn betrokken en dat maakt het simpelweg heel fijn samenwerken. Wij raden Heldr Makelaardij aan voor zowel de aankoop als voor de verkoop van je huis!
-
Goudreinet 75
10Wij kijken met veel tevredenheid terug op de samenwerking met Heldr Makelaars bij de verkoop van de woning. Vanaf het eerste contact tot en met de definitieve verkoop zijn wij op een zeer professionele en prettige manier begeleid door Iris en Ron. Hun kennis van de lokale markt, heldere communicatie en persoonlijke betrokkenheid hebben ons veel vertrouwen gegeven gedurende het hele proces. Wat wij vooral hebben gewaardeerd is de korte lijnen, het snelle schakelen en het eerlij…
-
Bart Verplak
10Fantastisch geholpen door Ron en Iris met de verkoop van ons huis in Huissen. Direct hadden wij een goed gevoel bij Ron en hij heeft ons uitstekende begeleiding geboden en het hele traject bijgestaan. De samenwerking met Iris hebben wij ook als enorm prettig ervaren. Mocht je een huis willen verkopen of kopen dan adviseren wij Heldr. Makelaardij.