Gierkink Makelaars
"Professionnel, personnel et approprié"
Gierkink Makelaars kent de waarde van een persoonlijke benadering en een professionele aanpak. Met jarenlange ervaring in de branche staan we voor klantgerichtheid en betrouwbare adviezen. Onze klantbeoordelingen zijn een getuigenis van de kwaliteit die we leveren. Wij geloven in open communicatie en transparante processen, zodat u zich altijd op de hoogte weet te houden. Of het nu gaat om kopen, verkopen of huur, wij staan voor u klaar...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Molendijk 10
7131DZ Lichtenvoorde
€ 398.000 k.k.
€ 2.383/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 167 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Huininkmaat 14
7131TJ Lichtenvoorde
€ 529.000 k.k.
€ 3.112/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 170 m²
- Superficie du terrain
- 354 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
van Randwijkhof 1
7131AZ Lichtenvoorde
€ 425.000 k.k.
€ 3.320/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 199 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Esstraat 10 12
7131CT Lichtenvoorde
€ 559.000 k.k.
€ 4.203/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Prof. Casimirweg 2
7152DT Eibergen
€ 1.490.000 k.k.
€ 4.656/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 320 m²
- Superficie du terrain
- 60660 m²
- Chambres de coucher
- 9
-
- Disponible
de Steege 67
7136MN Zieuwent
€ 795.000 k.k.
€ 2.402/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 331 m²
- Superficie du terrain
- 1015 m²
- Chambres de coucher
- 6
Avis (44)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
44 avis total
Funda
7 commentaires sur Funda
37 commentaires sur Google
-
Aagtemanweg 12
9Traduit par l'IAPrécis, clair et compétent, bien informé du marché dans l'agglomération. Des personnes aimables.
-
Onbekend
2Makelaar Silvio Gierkink maakt onprofessionele en aparte grappen tijdens een telefonische gesprek over een pand die ik wou huren.
-
Antoon Slotstraat 18
8Traduit par l'IAGierkink Immobilier est une organisation agréable et sans nonsense qui travaille adéquatement. Nous sommes très satisfaits de la vente de notre maison sous la supervision de Silvio et Nathalie.
-
Susanne Klein Gunnewiek
10Wij hebben veel profijt bij advies en opstellen van (zakelijke) huurovereenkomsten en waardebepaling. Altijd korte lijntjes en goede aanbevelingen.
-
Lars van Zutphen
8We hebben een taxatie uit laten voeren door Gierkink Makelaars, alles liep volgens afspraak en we hadden ook vlot het taxatierapport binnen.
-
Vondelstraat 9
8Traduit par l'IABons agent immobilier. Rédige une petite synthèse de chaque visite pour chaque acheteur. Agit rapidement pour la transaction et la vente.
-
Een funda gebruiker
10Traduit par l'IAAccompagnement très professionnel. Est prêt à participer à tout et propose des solutions. Collaboration agréable
-
Robin Jansen
10Traduit par l'IAUne communication agréable et des réponses très rapides. Que ce soit Silvio ou Nathalie, ils nous ont bien aidés et permis une vente rapide !