Ernst Kleijn Makelaardij staat voor transparantie en betrouwbaarheid in de woningmarkt van Wageningen. Wij bieden een duidelijke en eerlijke aanpak, zonder voorschot of courtage. Onze dienstverlening is gebaseerd op een vast bedrag, met declaratie van kosten bij overdracht. Wij werken zonder bonussystemen en geven u altijd eerlijk advies. Onze expertise omvat verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Wij zijn gespecialiseerd in nieuwbouw,...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Van Lidth de Jeudelaan 17
6703JA Wageningen
€ 779.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 172 m²
- Superficie du terrain
- 372 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Roghorst 17
6708KA Wageningen
€ 469.000 k.k.
€ 3.474/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 153 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Vossenstraat 34
6865WV Doorwerth
€ 429.500 k.k.
€ 4.569/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- 191 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oude Eekmolenweg 45
6706AN Wageningen
€ 479.000 k.k.
€ 4.650/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- 173 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Van Uvenweg 7 II
6708AD Wageningen
€ 224.900 k.k.
€ 6.615/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 34 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- —
-
- Vendu sous réserve
Alewijnlaan 16
1231VP Loosdrecht
€ 479.000 k.k.
€ 4.606/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 150 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (22)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
22 avis total
Funda
18 commentaires sur Funda
4 commentaires sur Google
-
Dr. Slotemaker de Bruïnestraat 13
9Een prettig contact. Betrouwbaar en no nonsens. Zeer tevreden. Deskundig en eerlijk. Komt goed over bij verkopende partijen is mijn indruk.
-
Ferdinand Bordewijkstraat 19
10Alles is heel vlot gelopen met deskundig advies van de makelaar Ernst Kleijn. Hij regelde alles voor mijn moeder die daar zelf wat moeite mee had
-
Zeemanstraat 16
9Redelijk snelle reactie op vragen. Heel geduldig. Prettig persoon om zaken mee te doen. Komt afspraken goed na.
-
Harnjesweg 47
9Ernst is duidelijk goed op de hoogte van de ontwikkelingen in de markt. Het contact was zeer prettig en hij heeft ons goed ondersteund in het gehele proces.
-
Mennonietenweg 80
9Traduit par l'IADu début à la fin, il a tout fait avec nous. Il nous a informés de l'état des négociations et des visites, exactement comme il fallait, ce qui est différent de ce que nous avons vécu par le passé. Il est très compétent, mais il sait aussi s'exprimer de manière subtile. Je ne veux pas donner 10, mais il le méritait bien en fait.
-
Hamelakkerlaan 4
10Traduit par l'IAL'avis et l'accompagnement d'Ernst étaient très bons. Il a travaillé de manière stratégique et était très transparent dans ses réflexions. Il a réglé tout cela très rapidement et la communication à ce sujet était claire. Il était facilement joignable pour les questions. Son approche était très personnalisée. Au total, je suis entièrement déchargé pour un prix abordable.