Ditters - Wageningen
"Immobilier, Hypothèques & Assurances"
Bij Ditters staat het wonen centraal, met aandacht voor elke stap van de weg. Of je nu op zoek bent naar een nieuw huis, wil verkopen of hulp nodig hebt met hypotheek- en verzekeringstaken – wij zorgen ervoor dat alles soepel verloopt. Onze expertise ligt in het combineren van woningtransacties met financiële zekerheid, zodat je rustig kunt genieten van het proces. Met vestigingen in Amersfoort, Arnhem, Ede, Veenendaal en Wageningen heb...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Eykmanstraat 10
6706JW Wageningen
€ 275.000 k.k.
€ 3.929/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Koenenlaan 4
6703GH Wageningen
€ 750.000 k.k.
€ 4.335/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 173 m²
- Superficie du terrain
- 246 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Nude 14
6702DL Wageningen
€ 449.000 k.k.
€ 4.236/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 325 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Ambachtstraat 31
6707JJ Wageningen
€ 539.000 k.k.
€ 4.455/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 120 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Van 't Hoffstraat 41
6706KH Wageningen
€ 210.000 k.k.
€ 5.384/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 39 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Albardaweg 79
6702CW Wageningen
€ 280.000 k.k.
€ 3.294/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (24)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
24 avis total
Funda
17 commentaires sur Funda
7 commentaires sur Google
-
Groen van Prinstererstraat 103
8Ditters heeft ons uitstekend begeleid bij de verkoop van ons huis. Communicatie was helder, ze kwamen alle afspraken na en hebben er alles aan gedaan om ons huis zo goed mogelijk te verkopen. Ook over de hypotheekadviseur van Ditters zijn wij erg te spreken!
-
Evert Veenhof
10 -
Pad van Arendsoog 2
10Het klopte van de eerste tot de laatste minuut qua deskundigheid en heel attent om mee te denken hoe het moet en zal gaan klasse.
-
Simon Vestdijkstraat 9
9We zijn heel goed geholpen door Ditters. Deskundige adviezen en flexibel. Communicatie was ook vlot, ook met het kantoor. We bevelen hen zeker aan!
-
Binnenhaven 9
10I had a positive experience working with Ditters Makelaars in Wageningen. When I started the contract, I expected clear communication, professional guidance through the buying process, transparency about costs and procedures, and realistic advice about the housing market in Wageningen. I also expected the agent to understand our preferences and give us advice to help us make well-informed decisions. As the process continued, the agent really took the time to understand our tas…
-
bas Visser
10Goed geholpen op het gebied van verzekeringen, hoge mate van ontzorging en fijne/betrouwbare gesprekspartner. Aanrader!
-
Axel Evers
10Afgelopen maand hebben wij via Ditters een woning gekocht en we zijn ontzettend tevreden. De communicatie was duidelijk, het advies deskundig en de samenwerking erg prettig. Ze hebben ons uitstekend begeleid, waardoor we marktconform konden kopen en de financiering meteen goed geregeld was. Absoluut een aanrader!