076 Makelaardij
Als makelaar in Etten-Leur staat 076 Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening. Met een sterke focus op de regio Etten-Leur en jarenlange ervaring, helpen we zowel kopers als verkopers met vertrouwen en professionaliteit. Wij beloven een doorlopende, transparante en gerichte aanpak bij elke transactie. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop en taxaties, waarbij we gebruik maken van erkende certificaten zoals...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Korte Brugstraat 38
4871XS Etten-Leur
€ 415.000 k.k.
€ 5.253/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- 140 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Brekeling 4
4871JH Etten-Leur
€ 819.000 k.k.
€ 3.757/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 218 m²
- Superficie du terrain
- 592 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Dreef 12
4875AC Etten-Leur
€ 395.000 k.k.
€ 4.702/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Vorstendom 4
4871BV Etten-Leur
€ 625.000 k.k.
€ 3.434/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 182 m²
- Superficie du terrain
- 215 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
De Genestetstraat 29
4873CP Etten-Leur
€ 339.000 k.k.
€ 4.238/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 185 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Lindenbleek 28
4871WJ Etten-Leur
€ 425.000 k.k.
€ 3.571/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 190 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (84)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
84 avis total
Funda
52 commentaires sur Funda
32 commentaires sur Google
-
Toernooiveld 14
9Hele fijne mensen die spontaan en modern communiceren. Korte lijntjes en lekker vlotte begeleiding van het proces!
-
Spletting 25
10Beste Makelaar ooit. Zeer fijn en professioneel contact en uitstekende communicatie, kunnen veel makelaars voorbeeld aan nemen. Chapeau !
-
Zilvermeeuw 151
10Hele fijne makelaar. Altijd snel bereikbaar, ook in weekenden. Duidelijke communicatie zodat je weet waar je aan toe bent. Je wordt duidelijk meegenomen in het hele proces vanaf het begin tot einde.
-
Andrew
10Top makelaar! Altijd bereikbaar, mega snelle reacties en denken met alles mee! Van harte aan te bevelen! Kundig en erg persoonlijk!
-
Schipperstraat 138
10Traduit par l'IABeaucoup de connaissance du marché, penser extrêmement bien, communication très rapide et fine ! Au total, à recommander !
-
Concordialaan 139 E
10Traduit par l'IALe processus entier se déroule de manière fluide et dans une ambiance détendue. Très satisfait du déroulement complet des événements.
-
Zareh Kirakosian
10076 hebben mijn vriendin en ik als zeer prettig ervaren bij de aankoop van ons eerste koophuis! De communicatie verloopt vlot, ze denken echt met je mee en hebben het beste met je voor. Alles gaat transparant en bovendien zijn het hele warme, fijne mensen om mee samen te werken! Kortom: wij raden 076 van harte aan aan iedereen en hopen later opnieuw gebruik te kunnen maken van hun geweldige diensten :)