Gevaert Makelaars
"Actuel avec plus de 90 ans d'expérience"
Gevaert Makelaars heeft bijna een eeuw ervaring in de makelaarsbranche en combineert die rijke geschiedenis met een moderne, klantgerichte werkwijze. Vanuit ons kantoor aan de Stationsweg 10 in Woerden bieden we een persoonlijke en betrouwbare dienstverlening. Wij leggen veel nadruk op het betrekken van de klant in ieder stadium van het proces, zodat u zich altijd goed op de hoogte bent. Onze kwaliteit en professionaliteit worden gegara...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Nieuwstraat 1
3421BT Oudewater
€ 345.000 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 59 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Aalberse-lanen 74
3445TC Woerden
€ 545.000 k.k.
€ 4.431/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 219 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kastanjelaan 1
3442JD Woerden
€ 485.000 k.k.
€ 4.145/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 124 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Albert Cuypstraat 18
3443TV Woerden
€ 485.000 k.k.
€ 4.409/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 144 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Van der Valk Boumanlaan 42
3446GJ Woerden
€ 785.000 k.k.
€ 6.085/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 275 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Watersnip 10
3628CC Kockengen
€ 420.000 k.k.
€ 3.158/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 163 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (58)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
58 avis total
Funda
47 commentaires sur Funda
11 commentaires sur Google
-
Willem de Zwartstraat 5
10We zijn op een uitstekende manier stap-voor-stap begeleid in het verkoop proces. Steeds correct geinformeerd over de ontwikkelingen en hebben goed kunnen sparren over de te nemen beslissingen in het traject.
-
Van Teylingenweg 127
9Makelaar had erg veel ervaring . Was prettig om mee samen te werken. Verder geen bijzonderheden. Topper.
-
Anthonie van Dijckstraat 1
10Snel en correct!! Was snel verkocht voor een goede prijs. Mooie brochure gemaakt! Vriendelijke makelaar
-
Voorhuis 22
8Het contact met de makelaar verliep fijn. Hij en het kantoor zijn goed bereikbaar. Ook fijn dat een aantal zaken gewoon bij ons thuis besproken en geregeld konden worden, zodat wij (mensen op leeftijd) er niet op uit hoefden.
-
Polderbaan 17
9Gevaert Makelaars is een betrouwbare en plezierige makelaardij met uitmuntende kennis van de markt. De medewerkers zijn zeer vriendelijk, kundig en denken met je mee. Ondanks het geringe aanbod in de huidige huizenmarkt wist Gevaert Makelaardij mij veel keuzes aan te bieden en binnen enkele weken had ik niet alleen mijn droomhuis gevonden maar ook gekocht!
-
Ereprijsweide 9
10Traduit par l'IANous sommes super accompagnés par Gevaert. Les connaissances du marché étaient parfaites et nous avons obtenu ce que nous voulions pour notre maison. Très satisfait !