Potters & Vooijs Makelaardij
"Potters & Vooijs. Le courtier immobilier de Katwijk"
Potters & Vooijs Makelaardij staat voor een persoonlijke en doelgerichte aanpak bij de aankoop, verkoop of taxatie van uw woning. Ons team van deskundigen staat u graag bij met professionele begeleiding en advies. Vanuit onze locatie in Katwijk helpen we u op een transparante en betrouwbare manier bij elke stap van het proces. Als lid van de Nederlandse Vereniging voor Makelaars (NVM) zorgen wij ervoor dat uw belangen op een duidelijke...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Heinsiusstraat 15
2221CX Katwijk
€ 398.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Fagelstraat 60
2221EH Katwijk
€ 399.000 k.k.
€ 4.337/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Willy Sluiterstraat 85
2225KE Katwijk
€ 445.000 k.k.
€ 4.785/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Jan Tooropstraat 102
2225XX Katwijk
€ 599.000 k.k.
€ 3.608/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 166 m²
- Superficie du terrain
- 161 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
van Slingelandtstraat 67
2221EC Katwijk
€ 395.000 k.k.
€ 4.938/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Boshuysenstraat 26
2221SL Katwijk
€ 505.000 k.k.
€ 4.430/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 105 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (55)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
55 avis total
Funda
55 commentaires sur Funda
-
Zeester 94
10Hele goede service, professioneel en fijn contact. Hans en ook het team staan altijd voor je klaar.
-
Hoorneslaan 6
10Hans is een zeer fijne makelaar en prettig in omgang. Wij hadden Hans als aankoop- en als verkoopmakelaar. De communicatie verliep vlot en duidelijk. Wij zouden Potters & Vooijs zeker aan andere aanbevelen.
-
Edisonstraat 129
10Wij zijn fantastisch geholpen door Hans. Hij is een ervaren en betrouwbare makelaar met uitstekende kennis van de markt. Het contact verloopt zeer prettig, hij reageert snel, komt zijn afspraken na en hij heeft ons goed op de hoogte gehouden. Ook zijn collega’s op kantoor hebben ons uitstekend geholpen. Kortom een absolute aanrader!
-
Schorpioen 8
10Heel erg goed geholpen zowel met de verkoop en het financiële gedeelte.. kon altijd m’n vragen stellen en gelijk geholpen..
-
Willy Sluiterstraat 137
10Alles verliep zeer vlot en de makelaar hield zonodig app contact zelfs buiten kantoor uren waardoor de verkoop snel was geregeld. We zijn meer dan tevreden en kunnen makelaar Vooys van harte aanbevelen.
-
Torenvalk 14
10Hans de Jong is heel prettig in de omgang, goed bereikbaar, heeft een uitstekende kennis van de markt en een groot netwerk. Het is een topmakelaar, wij bevelen hem van harte aan!
-
Saturnus 46
10Vanaf het begin een goed gevoel. Communicatie verliep soepel en er werd goed geluisterd. Uiteindelijk was het huis binnen 1 week verkocht! Ik zou dit makelaarskantoor van harte aanbevelen als je concrete interesse hebt om je huis te verkopen.