Potters & Vooijs Makelaardij
"Potters & Vooijs. Der Makler von Katwijk"
Potters & Vooijs Makelaardij steht für eine persönliche und zielgerichtete Herangehensweise bei der Kauf, Verkauf oder Bewertung Ihres Hauses. Unser Team von Experten unterstützt Sie gerne mit professioneller Begleitung und Beratung. Aus unserem Standort in Katwijk helfen wir Ihnen auf eine transparente und zuverlässige Weise bei jedem Schritt des Prozesses. Als Mitglied der niederländischen Vereinigung für Makler (NVM) sorgen wir dafür...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Romeinenstraat 13
2225ZA Katwijk
€ 619.000 k.k.
€ 4.359/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 142 m²
- Fläche des Grundstücks
- 141 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Heinsiusstraat 15
2221CX Katwijk
€ 398.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Fagelstraat 60
2221EH Katwijk
€ 399.000 k.k.
€ 4.337/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 92 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Willy Sluiterstraat 85
2225KE Katwijk
€ 445.000 k.k.
€ 4.785/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Jan Tooropstraat 102
2225XX Katwijk
€ 599.000 k.k.
€ 3.608/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 166 m²
- Fläche des Grundstücks
- 161 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
van Slingelandtstraat 67
2221EC Katwijk
€ 395.000 k.k.
€ 4.938/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (55)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
55 Bewertungen insgesamt
Funda
55 Bewertungen auf Funda
-
Zeester 94
10Hele goede service, professioneel en fijn contact. Hans en ook het team staan altijd voor je klaar.
-
Hoorneslaan 6
10Hans is een zeer fijne makelaar en prettig in omgang. Wij hadden Hans als aankoop- en als verkoopmakelaar. De communicatie verliep vlot en duidelijk. Wij zouden Potters & Vooijs zeker aan andere aanbevelen.
-
Edisonstraat 129
10Wij zijn fantastisch geholpen door Hans. Hij is een ervaren en betrouwbare makelaar met uitstekende kennis van de markt. Het contact verloopt zeer prettig, hij reageert snel, komt zijn afspraken na en hij heeft ons goed op de hoogte gehouden. Ook zijn collega’s op kantoor hebben ons uitstekend geholpen. Kortom een absolute aanrader!
-
Schorpioen 8
10Heel erg goed geholpen zowel met de verkoop en het financiële gedeelte.. kon altijd m’n vragen stellen en gelijk geholpen..
-
Willy Sluiterstraat 137
10Alles verliep zeer vlot en de makelaar hield zonodig app contact zelfs buiten kantoor uren waardoor de verkoop snel was geregeld. We zijn meer dan tevreden en kunnen makelaar Vooys van harte aanbevelen.
-
Torenvalk 14
10Hans de Jong is heel prettig in de omgang, goed bereikbaar, heeft een uitstekende kennis van de markt en een groot netwerk. Het is een topmakelaar, wij bevelen hem van harte aan!
-
Saturnus 46
10Vanaf het begin een goed gevoel. Communicatie verliep soepel en er werd goed geluisterd. Uiteindelijk was het huis binnen 1 week verkocht! Ik zou dit makelaarskantoor van harte aanbevelen als je concrete interesse hebt om je huis te verkopen.