Potters & Vooijs Makelaardij
"Potters & Vooijs. The real estate agent of Katwijk"
Potters & Vooijs Makelaardij staat voor een persoonlijke en doelgerichte aanpak bij de aankoop, verkoop of taxatie van uw woning. Ons team van deskundigen staat u graag bij met professionele begeleiding en advies. Vanuit onze locatie in Katwijk helpen we u op een transparante en betrouwbare manier bij elke stap van het proces. Als lid van de Nederlandse Vereniging voor Makelaars (NVM) zorgen wij ervoor dat uw belangen op een duidelijke...
Current housing stock
-
- Available
Heinsiusstraat 15
2221CX Katwijk
€ 398.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Fagelstraat 60
2221EH Katwijk
€ 399.000 k.k.
€ 4.337/m²
CSave as favorite- Living area
- 92 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Willy Sluiterstraat 85
2225KE Katwijk
€ 445.000 k.k.
€ 4.785/m²
CSave as favorite- Living area
- 93 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Jan Tooropstraat 102
2225XX Katwijk
€ 599.000 k.k.
€ 3.608/m²
DSave as favorite- Living area
- 166 m²
- Land area
- 161 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
van Slingelandtstraat 67
2221EC Katwijk
€ 395.000 k.k.
€ 4.938/m²
CSave as favorite- Living area
- 80 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Boshuysenstraat 26
2221SL Katwijk
€ 505.000 k.k.
€ 4.430/m²
DSave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- 105 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (55)
Review platforms
BronscoresTotal score
55 total reviews
Funda
55 reviews on Funda
-
Zeester 94
10Hele goede service, professioneel en fijn contact. Hans en ook het team staan altijd voor je klaar.
-
Hoorneslaan 6
10Hans is een zeer fijne makelaar en prettig in omgang. Wij hadden Hans als aankoop- en als verkoopmakelaar. De communicatie verliep vlot en duidelijk. Wij zouden Potters & Vooijs zeker aan andere aanbevelen.
-
Edisonstraat 129
10Wij zijn fantastisch geholpen door Hans. Hij is een ervaren en betrouwbare makelaar met uitstekende kennis van de markt. Het contact verloopt zeer prettig, hij reageert snel, komt zijn afspraken na en hij heeft ons goed op de hoogte gehouden. Ook zijn collega’s op kantoor hebben ons uitstekend geholpen. Kortom een absolute aanrader!
-
Schorpioen 8
10Heel erg goed geholpen zowel met de verkoop en het financiële gedeelte.. kon altijd m’n vragen stellen en gelijk geholpen..
-
Willy Sluiterstraat 137
10Alles verliep zeer vlot en de makelaar hield zonodig app contact zelfs buiten kantoor uren waardoor de verkoop snel was geregeld. We zijn meer dan tevreden en kunnen makelaar Vooys van harte aanbevelen.
-
Torenvalk 14
10Hans de Jong is heel prettig in de omgang, goed bereikbaar, heeft een uitstekende kennis van de markt en een groot netwerk. Het is een topmakelaar, wij bevelen hem van harte aan!
-
Saturnus 46
10Vanaf het begin een goed gevoel. Communicatie verliep soepel en er werd goed geluisterd. Uiteindelijk was het huis binnen 1 week verkocht! Ik zou dit makelaarskantoor van harte aanbevelen als je concrete interesse hebt om je huis te verkopen.