Mennink Makelaars
"Le courtier immobilier cycliste d'Apeldoorn et ses environs."
Mennink Makelaars staat voor betrouwbare en transparante dienstverlening in de onroerendgoedmarkt van Apeldoorn en omgeving. Wij helpen u bij de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning met kennis en professionaliteit. Onze nadruk ligt op een persoonlijke aanpak waarbij we voor u zorgen dat uw woning de juiste prijs krijgt en op een verantwoorde manier wordt verhandeld. Met expertise in beleggen en vastgoed, combineren wij ervaring met...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Hoenderparkweg 21
7335GP Apeldoorn
€ 549.000 k.k.
€ 4.256/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 376 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Het Kasteel 138
7325PP Apeldoorn
€ 699.000 k.k.
€ 4.369/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 327 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Loolaan 27 111
7314AC Apeldoorn
€ 450.000 k.k.
€ 3.020/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 149 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Rijksstraatweg 101
7391MJ Twello
€ 1.250.000 k.k.
€ 5.081/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 246 m²
- Superficie du terrain
- 1196 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu sous réserve
Loolaan 41 70
7314AD Apeldoorn
€ 249.500 k.k.
€ 2.376/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Vlierbessenlaan 13
7322HZ Apeldoorn
€ 475.000 k.k.
€ 4.241/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 300 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (57)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
57 avis total
Funda
30 commentaires sur Funda
27 commentaires sur Google
-
Polveensweg 15
10Zeer prettig en vlot contact. Kundig op alle fronten en een zeer goed netwerk in de regio. Zeer aan te bevelen.
-
Nieuwstraat 287 N
10Fantastische begeleiding tijdens het verkoopproces. Uitgebreid gebruik van de sociale media. Altijd bereikbaar!
-
Asselsestraat 80
10De dienstverlening was snel, persoonlijk, meedenkend, ondersteunend, professioneel en zeer prettig met een gewenst resultaat.
-
Hoefweg 12
10Frank Mennink denkt mee, geeft advies, maar respecteert ook de input van ons als kopers. Top makelaar!
-
Mondriaanstraat 11
8Traduit par l'IAMes expériences sont positives. En particulier le changement rapide et sa connaissance du marché local, j'ai trouvé cela agréable.
-
Mondriaanstraat 3
9Traduit par l'IAUn contact agréable, sans bla-bla, aimable,决断的, rapide, bien joignable et accessible. Frank Mennink a réalisé un joli prix de vente.
-
Henri Dunantlaan 359
8Traduit par l'IALe contact avec le courtier s'est déroulé très agréablement. Rapide, concret et avec une bonne connaissance du marché. Agréable dans la communication et toujours capable de réagir rapidement.
-
Verlengde Broekstraat 8
9Traduit par l'IALe contact avec Mennink était excellent. Toujours disponible pour nous. Bonnes réponses. Agréable en compagnie. La propriété a été vendue rapidement malgré le prix élevé du marché