Makelaardij Gorredijk, Annelies Atsma
"Voici chez toi !"
Onze aanpak is persoonlijk en transparant, waardoor zowel kopers als verkopers zich prettig voelen. We leggen veel waarde op respectvolle communicatie, ook als meningen verschillen. De combinatie van vrouwelijke eigenschappen en ervaring in een traditioneel mannenberoep maakt ons uniek. We combineren feiten en cijfers met de emotionele waarde van een woning, want kopen of verkopen is meer dan alleen een huis – het gaat om een thuis. Mak...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Singel 36
8408CA Lippenhuizen
€ 675.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 199 m²
- Superficie du terrain
- 1160 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Bûtergêrs 7
8401MA Gorredijk
€ 695.000 k.k.
€ 3.777/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 184 m²
- Superficie du terrain
- 659 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Stationsweg 42
8401DR Gorredijk
€ 419.000 k.k.
€ 3.463/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 362 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Skûtsje 44
8401MN Gorredijk
€ 600.000 k.k.
€ 3.448/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 174 m²
- Superficie du terrain
- 480 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hotze de Roosstrjitte 7
8404HA Langezwaag
€ 775.000 k.k.
€ 4.429/m²
A++++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 175 m²
- Superficie du terrain
- 693 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Burgemeester Selhorststraat 6 C
8401PA Gorredijk
€ 325.000 k.k.
€ 3.736/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (79)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
79 avis total
Funda
42 commentaires sur Funda
37 commentaires sur Google
-
Hunze 47
9Super begeleiding gehad met een duidelijk advies over alles gehad. Dank daarvoor Makelaar Gorredijk
-
Jaspis 6
10Fijn en vlot contact met de makelaar. Onze wensen werden serieus genomen en er werd goed geluisterd.
-
Vera Groos
10Hele fijne makelaar. Duidelijk en korte lijntjes. Er wordt goed samengewerkt en naar onze wensen geluisterd.
-
Parkleane 9
9Annelies heeft ons op een fijne en duidelijke manier ontzorgt bij de aankoop van onze woning. Het onderlinge contact is prettig en alles is bespreekbaar. Zij is daarnaast pro actief en heeft verstand van zaken. Zeer aan te raden dus!
-
De Weech 39
10Het contact verliep goed. Ze had een goede vraagprijs met mij afgesproken. En boven verwachting is mijn huis goed en snel verkocht
-
It Fluen 12
10Traduit par l'IAAnnelies et Gerda m'ont très bien aidé dans la vente de ma première maison. J'ai été tenu informé de manière agréable des étapes. Grâce à leur connaissance, expertise et dévouement, la vente s'est déroulée sans encombre et j'ai été pleinement déchargé des tâches. Je recommande vivement leurs services !
-
Breewei 22
10Traduit par l'IAUn contact agréable, elle a répondu rapidement et était facilement joignable. Bon conseil. Et une accompagnement parfait. Son enthousiasme pour notre endroit l’a transmis très bien….
-
Dick Beumer