KRK Makelaars Zaandam
"Votre agent immobilier full service dans la Zaanse Lande"
Bij KRK Makelaars in Zaandam helpen we u graag bij de koop of verkoop van uw woning. Onze makelaars zijn passievol en weten de nuances van de Zaanstreek, van monumentale gebouwen tot moderne nieuwbouw. Wij zorgen ervoor dat uw wensen centraal staan en zoeken met u naar de beste oplossing. Wonen in Zaandam biedt veel mogelijkheden, of u nu kiest voor rustige omgevingen in het Westzaan of een uitvalsbasis met directe toegang tot Amsterdam...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Westzijde 95 F
1506GA Zaandam
€ 300.000 k.k.
€ 7.500/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 40 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Ds. Martin Luther Kingweg 159 R
1504DA Zaandam
€ 750.000 k.k.
€ 4.518/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 166 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Westzijde 146
1506EK Zaandam
€ 850.000 k.k.
€ 2.962/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 287 m²
- Superficie du terrain
- 180 m²
- Chambres de coucher
- —
-
- Disponible
Botenmakersstraat 120
1506TH Zaandam
€ 768.000 k.k.
€ 7.046/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 214 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Prelude 101
1507TC Zaandam
€ 850.000 k.k.
€ 4.885/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 174 m²
- Superficie du terrain
- 278 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Smidspad 39
1506MW Zaandam
€ 300.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 46 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (154)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
154 avis total
Funda
47 commentaires sur Funda
107 commentaires sur Google
-
Cock Harmsen
10Top! Begeleid in ons verkoopproces door Nathalie namens KRK. Denken mee, eerlijk en reeel, goed in contact, fijn en professioneel. Denken in mogelijkheden! Aanrader.
-
Lage Horn 20
9Uitstekend contact, goede service, meedenken en oplossen indien nodig, kennis van de zaanstreek, zeker aan te raden
-
Jaap de Boerstraat 9
10Zeer fijn en deskundig door het hele verkoopproces heen gegaan. Eerlijke en open communicatie over verwachtingen en daadwerkelijk verloop. Wij zijn zeer tevreden.
-
Zuiderweg 63 A
6Slechte communicatie, slechte fotografie door fotograaf die overduidelijk op automatische piloot fotografeerde en ondanks expliciet verzoek tot het maken van specifieke foto’s dit pertinent niet deed en zelfs hetgeen verwacht mag worden en vanzelfsprekend is, eveneens niet fotografeerde. Zelfs belangrijke delen van de tuin werden weggelaten, zoals de achterkant. Bovendien was de begeleidende tekst buitengewoon slecht opgesteld. De tekst liep zeer slecht, klonk onlogisch, zat vol…
-
Abbenbroekstraat 1
8Niet zoals ik gehoopt had!!! Weinig contact , niet op de hoogte gehouden van bepaalde zaken, voorstel gedaan die niet na drie maanden is uitgekomen!! Afwikkelen, alsof je een van de vele bent, rekening indienen, en je nog niet weet of er akkoord gaat worden