KRK Makelaars Zaandam
"Ihr Full-Service-Makler in der Zaanstreek"
Bij KRK Makelaars in Zaandam helpen we u graag bij de koop of verkoop van uw woning. Onze makelaars zijn passievol en weten de nuances van de Zaanstreek, van monumentale gebouwen tot moderne nieuwbouw. Wij zorgen ervoor dat uw wensen centraal staan en zoeken met u naar de beste oplossing. Wonen in Zaandam biedt veel mogelijkheden, of u nu kiest voor rustige omgevingen in het Westzaan of een uitvalsbasis met directe toegang tot Amsterdam...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Westzijde 95 F
1506GA Zaandam
€ 300.000 k.k.
€ 7.500/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 40 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Ds. Martin Luther Kingweg 159 R
1504DA Zaandam
€ 750.000 k.k.
€ 4.518/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 166 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Westzijde 146
1506EK Zaandam
€ 850.000 k.k.
€ 2.962/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 287 m²
- Fläche des Grundstücks
- 180 m²
- Schlafzimmer
- —
-
- Verfügbar
Botenmakersstraat 120
1506TH Zaandam
€ 768.000 k.k.
€ 7.046/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 214 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Prelude 101
1507TC Zaandam
€ 850.000 k.k.
€ 4.885/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 174 m²
- Fläche des Grundstücks
- 278 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Smidspad 39
1506MW Zaandam
€ 300.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 46 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (154)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
154 Bewertungen insgesamt
Funda
47 Bewertungen auf Funda
107 Bewertungen bei Google
-
Cock Harmsen
10Top! Begeleid in ons verkoopproces door Nathalie namens KRK. Denken mee, eerlijk en reeel, goed in contact, fijn en professioneel. Denken in mogelijkheden! Aanrader.
-
Lage Horn 20
9Uitstekend contact, goede service, meedenken en oplossen indien nodig, kennis van de zaanstreek, zeker aan te raden
-
Jaap de Boerstraat 9
10Zeer fijn en deskundig door het hele verkoopproces heen gegaan. Eerlijke en open communicatie over verwachtingen en daadwerkelijk verloop. Wij zijn zeer tevreden.
-
Zuiderweg 63 A
6Slechte communicatie, slechte fotografie door fotograaf die overduidelijk op automatische piloot fotografeerde en ondanks expliciet verzoek tot het maken van specifieke foto’s dit pertinent niet deed en zelfs hetgeen verwacht mag worden en vanzelfsprekend is, eveneens niet fotografeerde. Zelfs belangrijke delen van de tuin werden weggelaten, zoals de achterkant. Bovendien was de begeleidende tekst buitengewoon slecht opgesteld. De tekst liep zeer slecht, klonk onlogisch, zat vol…
-
Abbenbroekstraat 1
8Niet zoals ik gehoopt had!!! Weinig contact , niet op de hoogte gehouden van bepaalde zaken, voorstel gedaan die niet na drie maanden is uitgekomen!! Afwikkelen, alsof je een van de vele bent, rekening indienen, en je nog niet weet of er akkoord gaat worden