Beumer & Dirksen Makelaars
"Vive les grands rêves"
Beumer & Dirksen is al 42 jaar actief als makelaar in Wijk bij Duurstede en de omgevende regio’s. Onze makelaars kennen de lokale markt goed en staan voor je klaar met betrokkenheid en expertise. Of het nu gaat om historische panden in de oude stad of moderne wijkwoningen, wij bieden je altijd een persoonlijk en gedetailleerd advies. Wij zijn actief in verschillende wijken, zoals De Geer, De Noorderwaard en De Horden, maar ook in het bu...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Kruisbessengaard 38
3962JK Wijk bij Duurstede
€ 569.000 k.k.
€ 4.094/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 139 m²
- Superficie du terrain
- 165 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Suze Groenewegstraat 68
4003ZV Tiel
€ 300.000 k.k.
€ 4.478/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 67 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Suze Groenewegstraat 80
4003ZV Tiel
€ 290.000 k.k.
€ 4.531/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 64 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Karolingersweg 138
3962AL Wijk bij Duurstede
€ 495.000 k.k.
€ 4.160/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Catlastraat 9
3962DG Wijk bij Duurstede
€ 425.000 k.k.
€ 3.829/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 193 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Homoet 1 A
3905WN Veenendaal
€ 380.000 k.k.
€ 4.419/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (33)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
33 avis total
Funda
15 commentaires sur Funda
18 commentaires sur Google
-
Bredeweg 16
10Ik heb een zeer positieve ervaring gehad met makelaarskantoor Beumer en Dirksen te Wijk bij Duurstede. Wat dit kantoor echt onderscheidt, is de persoonlijke en betrokken aanpak. Iedereen binnen het team – Rolan, Sophie en Rosa – is even vriendelijk en professioneel. Er wordt goed geluisterd naar je wensen en je voelt je echt gehoord gedurende het hele proces. Wat ik bijzonder waardeer, is dat ze je continu op de hoogte houden van de stand van zaken, zelfs tijdens vakantieperiod…
-
Kevin Punt
10Tijdens ons verblijf in het buitenland besloten wij in een spontane bui ons huis in de verkoop te zetten. We hebben contact opgenomen met Rolan, met wie we direct een prettig en professioneel contact hadden. Hij gaf vol vertrouwen aan dat hij deze woning binnen twee weken zou kunnen verkopen — en dat heeft hij ook daadwerkelijk waargemaakt. Binnen twee weken was de woning verkocht. Ook Rosa en Sophie hebben zich extra ingezet om ervoor te zorgen dat alles soepel en zorgvuldig is verlopen. Dankzij hun betrokkenheid en professionaliteit kijken wij terug op een zeer prettige samenwerking. Een professioneel team dat absoluut vijf sterren verdient. Met vriendelijke groet, Kees & Kevin
-
Otselaan 6
9Traduit par l'IALe contact s'est bien passé, en cas de questions, on a également reçu une réponse directe. C'est aussi agréable d'avoir reçu une brève explication téléphonique et écrite après une visite.