Beumer & Dirksen Makelaars
"Vive grandes sueños"
Beumer & Dirksen is al 42 jaar actief als makelaar in Wijk bij Duurstede en de omgevende regio’s. Onze makelaars kennen de lokale markt goed en staan voor je klaar met betrokkenheid en expertise. Of het nu gaat om historische panden in de oude stad of moderne wijkwoningen, wij bieden je altijd een persoonlijk en gedetailleerd advies. Wij zijn actief in verschillende wijken, zoals De Geer, De Noorderwaard en De Horden, maar ook in het bu...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kruisbessengaard 38
3962JK Wijk bij Duurstede
€ 569.000 k.k.
€ 4.094/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 139 m²
- Área del lote
- 165 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Suze Groenewegstraat 68
4003ZV Tiel
€ 300.000 k.k.
€ 4.478/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 67 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Suze Groenewegstraat 80
4003ZV Tiel
€ 290.000 k.k.
€ 4.531/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 64 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Karolingersweg 138
3962AL Wijk bij Duurstede
€ 495.000 k.k.
€ 4.160/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 138 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Catlastraat 9
3962DG Wijk bij Duurstede
€ 425.000 k.k.
€ 3.829/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 193 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Homoet 1 A
3905WN Veenendaal
€ 380.000 k.k.
€ 4.419/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (33)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
33 reseñas total
Funda
15 opiniones en Funda
18 reseñas en Google
-
Bredeweg 16
10Ik heb een zeer positieve ervaring gehad met makelaarskantoor Beumer en Dirksen te Wijk bij Duurstede. Wat dit kantoor echt onderscheidt, is de persoonlijke en betrokken aanpak. Iedereen binnen het team – Rolan, Sophie en Rosa – is even vriendelijk en professioneel. Er wordt goed geluisterd naar je wensen en je voelt je echt gehoord gedurende het hele proces. Wat ik bijzonder waardeer, is dat ze je continu op de hoogte houden van de stand van zaken, zelfs tijdens vakantieperiod…
-
Kevin Punt
10Tijdens ons verblijf in het buitenland besloten wij in een spontane bui ons huis in de verkoop te zetten. We hebben contact opgenomen met Rolan, met wie we direct een prettig en professioneel contact hadden. Hij gaf vol vertrouwen aan dat hij deze woning binnen twee weken zou kunnen verkopen — en dat heeft hij ook daadwerkelijk waargemaakt. Binnen twee weken was de woning verkocht. Ook Rosa en Sophie hebben zich extra ingezet om ervoor te zorgen dat alles soepel en zorgvuldig is verlopen. Dankzij hun betrokkenheid en professionaliteit kijken wij terug op een zeer prettige samenwerking. Een professioneel team dat absoluut vijf sterren verdient. Met vriendelijke groet, Kees & Kevin
-
Otselaan 6
9Traducido por IALa comunicación fue buena, al tener preguntas también recibí una respuesta directa. También es agradable recibir una breve explicación telefónica y escrita después de una visita.