Beaufort ERA Makelaars
"FAITES-LE"
Bij Beaufort ERA Makelaars staat kwaliteit centraal. Onze makelaars zijn goed op de hoogte van marktontwikkelingen en moderne marketingmethoden, zodat we u altijd met vertrouwd advies kunnen helpen. Wij combineren ervaring, betrouwbare experts en persoonlijke aanpak om u te begeleiden bij elke stap van de woningtransactie. Of het nu gaat om kopen, verkopen of taxaties – wij zorgen voor een professionele en transparante werkwijze. Onze e...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Harriët Freezerlaan 66
6532SM Nijmegen
€ 750.000 k.k.
€ 4.870/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 154 m²
- Superficie du terrain
- 235 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Wilhelminasingel 2 A
6524AK Nijmegen
€ 425.000 k.k.
€ 6.641/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 64 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Hoogveldscheweg 1 b
5363TM Velp
€ 895.000 k.k.
€ 5.056/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 177 m²
- Superficie du terrain
- 2005 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Broekweg 7
6586AT Plasmolen
€ 350.000 k.k.
€ 4.487/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- 173 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Woeziksestraat 617
6604CK Wijchen
€ 985.000 k.k.
€ 3.833/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 257 m²
- Superficie du terrain
- 4420 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
St. Annastraat 359
6525ZG Nijmegen
€ 1.150.000 k.k.
€ 4.582/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 251 m²
- Superficie du terrain
- 598 m²
- Chambres de coucher
- 7
Avis (58)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
58 avis total
Funda
26 commentaires sur Funda
32 commentaires sur Google
-
Josuëlaan 4
10Deskundige, persoonlijke aandacht en begeleiding bij zoeken, bezichtigen en aankoop. Elly heeft ons prima geholpen.
-
Tom Gordon
2Wij hadden een erg leuke bedrijfshal op de rijksweg in Molenhoek op het oog. Kort contact aan de telefoon en de bezichtiging was ingepland, confirmatie op de mail (alles zag er prima uit). Afgesproken datum&tijd staan wij bij de bedrijfshal, is er niemand. Nadat we opgebeld hebben bleek de makelaar de afspraak “vergeten” te zijn en waren wij onze middag kwijt
-
Thijmstraat 109
8Goede verstandhouding en prima adviezen. Opbrengst woning hoger dan verwacht. Bereikbaarheid ook in orde.
-
Maarten Van Ingen
10Enorm goed geholpen door Liesbeth. Zeer kundige en daadkrachtige makelaar, met korte communicatielijnen. Verkoopstrategie sluit aan op je persoonlijke wensen en behoeften. In mijn geval een mooie en snelle verkoop.
-
Daalsehof 11 A
10Super goed geholpen door Liesbeth, fijn persoon en heel ondersteunend. Snel met de aanpak van de verkoop, ook fijn dat ik met vragen meteen antwoord kreeg, en ook heel professioneel en precies. Ook de mensen van kantoor zijn erg behulpzaam en vriendelijk aan de telefoon.