Beaufort ERA Makelaars
"MAKE IT TRUE"
Bij Beaufort ERA Makelaars staat kwaliteit centraal. Onze makelaars zijn goed op de hoogte van marktontwikkelingen en moderne marketingmethoden, zodat we u altijd met vertrouwd advies kunnen helpen. Wij combineren ervaring, betrouwbare experts en persoonlijke aanpak om u te begeleiden bij elke stap van de woningtransactie. Of het nu gaat om kopen, verkopen of taxaties – wij zorgen voor een professionele en transparante werkwijze. Onze e...
Current housing stock
-
- Available
Harriët Freezerlaan 66
6532SM Nijmegen
€ 750.000 k.k.
€ 4.870/m²
BSave as favorite- Living area
- 154 m²
- Land area
- 235 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Wilhelminasingel 2 A
6524AK Nijmegen
€ 425.000 k.k.
€ 6.641/m²
ASave as favorite- Living area
- 64 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Hoogveldscheweg 1 b
5363TM Velp
€ 895.000 k.k.
€ 5.056/m²
BSave as favorite- Living area
- 177 m²
- Land area
- 2005 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Broekweg 7
6586AT Plasmolen
€ 350.000 k.k.
€ 4.487/m²
BSave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- 173 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Woeziksestraat 617
6604CK Wijchen
€ 985.000 k.k.
€ 3.833/m²
BSave as favorite- Living area
- 257 m²
- Land area
- 4420 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
St. Annastraat 359
6525ZG Nijmegen
€ 1.150.000 k.k.
€ 4.582/m²
CSave as favorite- Living area
- 251 m²
- Land area
- 598 m²
- Bedrooms
- 7
Reviews (58)
Review platforms
BronscoresTotal score
58 total reviews
Funda
26 reviews on Funda
32 reviews on Google
-
Josuëlaan 4
10Deskundige, persoonlijke aandacht en begeleiding bij zoeken, bezichtigen en aankoop. Elly heeft ons prima geholpen.
-
Tom Gordon
2Wij hadden een erg leuke bedrijfshal op de rijksweg in Molenhoek op het oog. Kort contact aan de telefoon en de bezichtiging was ingepland, confirmatie op de mail (alles zag er prima uit). Afgesproken datum&tijd staan wij bij de bedrijfshal, is er niemand. Nadat we opgebeld hebben bleek de makelaar de afspraak “vergeten” te zijn en waren wij onze middag kwijt
-
Thijmstraat 109
8Goede verstandhouding en prima adviezen. Opbrengst woning hoger dan verwacht. Bereikbaarheid ook in orde.
-
Maarten Van Ingen
10Enorm goed geholpen door Liesbeth. Zeer kundige en daadkrachtige makelaar, met korte communicatielijnen. Verkoopstrategie sluit aan op je persoonlijke wensen en behoeften. In mijn geval een mooie en snelle verkoop.
-
Daalsehof 11 A
10Super goed geholpen door Liesbeth, fijn persoon en heel ondersteunend. Snel met de aanpak van de verkoop, ook fijn dat ik met vragen meteen antwoord kreeg, en ook heel professioneel en precies. Ook de mensen van kantoor zijn erg behulpzaam en vriendelijk aan de telefoon.
-
Akkerweg 19
9Adequate dienstverlening zowelvan de makelaar als de ondersteunende dienst. Doelgericht en ondersteund in het het verkoopproces.