Ditters - Ede
"Immobilier, Hypothèques & Assurances"
Bij Ditters staat het wonen centraal, met een focus op zorgenloos wooncomfort. Of je nu koopt, verkoopt of hulp nodig hebt bij hypotheek- en verzekeringstaken, wij zorgen voor een vloeiende en gerichte aanpak. Met specialisten op elk gebied onder één dak, bieden we persoonlijk advies en uitgebreide kennis van de markt. Onze vijf vestigingen in Amersfoort, Arnhem, Ede, Veenendaal en Wageningen geven ons een diep begrip van de lokale situ...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Wandscheerstraat 19
6717KP Ede
€ 599.000 k.k.
€ 4.279/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 254 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Ketelstraat 15
6713AM Ede
€ 675.000 k.k.
€ 5.357/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 262 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Nachtegaallaan 15
6713BV Ede
€ 510.000 k.k.
€ 4.766/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 201 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Twijnstraat 17
6717GH Ede
€ 419.500 k.k.
€ 4.034/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 205 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Pienemanstraat 76
6717WG Ede
€ 425.000 k.k.
€ 4.048/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Balgzand 1
6718MK Ede
€ 615.000 k.k.
€ 4.100/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 197 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (273)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
273 avis total
Funda
219 commentaires sur Funda
54 commentaires sur Google
-
Nico van Ree
10Wij zijn maximaal tevreden over het werk wat makelaardij Ditters voor ons heeft gedaan met de verkoop van ons appartement. Fam. N.van Ree Ede.
-
Nienhof 68
9Ditters makelaars zijn deskundig en begeleiden je als verkoper met oog voor jouw persoonlijke wensen en de lokale markt. Lees nog wel even de tekst over je te verkopen woning na, daar was nog wel een slagje te maken. Maar met de begeleiding van Ditters makelaars hebben wij kopers gevonden die begrijpen wat het betekent om een woning van een dierbare los te moeten laten. Dat maakt het proces een stuk gemakkelijker.
-
Mark
10 -
Simon Pattinasarany
10Ik heb een zeer positieve ervaring gehad met de verkoop van mijn huis. Vanaf het eerste moment ben ik uitstekend begeleid door Jan van Doorn en Anoushka Wijnberger. De communicatie was helder en snel, waardoor ik altijd goed op de hoogte was van de voortgang. De foto van het huis voor de verkoop is heel professioneel opgezet. Wat ik vooral waardeer is de professionele begeleiding gedurende het hele proces. Er werd actief meegedacht en ik kreeg goed advies, wat uiteindelijk heeft geleid tot een mooie verkoopprijs. Ook de snelheid waarmee alles is verlopen, heeft mijn verwachtingen overtroffen. Kortom: een betrouwbare en deskundige makelaar die ik zeker aanbeveel!
-
Van den Boschlaan 3