Maat Makelaars
"Agents Immobiliers Taille - personnel, engagé & actif !"
Maat Makelaars staat voor persoonlijk advies en professionele ondersteuning bij de koop, verkoop of beoordeling van uw woning of bedrijfspand. Wij zijn er voor u, met of zonder afspraak, en helpen u graag verder met elke vraag die u heeft over onroerend goed. Met jaren ervaring in het vak combineren wij technisch verstand met empathie voor uw persoonlijke situatie en wensen. Soms zijn die wensen nog niet helemaal duidelijk, maar dat is...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Koolstraat 29
6041EJ Roermond
€ 425.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Welallee 14
6099DC Beegden
€ 579.000 k.k.
€ 4.165/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 139 m²
- Superficie du terrain
- 427 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Holleweg 17
6049GM Herten
€ 325.000 k.k.
€ 3.869/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- 179 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Hendrik Luytenstraat 5
6041XT Roermond
€ 345.000 k.k.
€ 3.966/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- 172 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Daalplein 8
6097EG Heel
€ 415.000 k.k.
€ 3.097/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 288 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Lindanusstraat 1
6041EC Roermond
€ 430.000 k.k.
€ 3.233/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (124)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
124 avis total
Funda
54 commentaires sur Funda
70 commentaires sur Google
-
Langs de Beek 6
10Helemaal tevreden over het verloop en de verdere handelingen met betrekking van de verkoop van onze woning en kan Maat Makelaar aan bevelen. Met name Janneke Karis willen we bedanken voor de goede begeleiding tijdens het verkoopproces.
-
Rutsekovenstraat 33
10Makelaar was erg benaderbaar en toegankelijk. Veel tijd en energie aan bezichtigingen besteed. Prettig persoon in de omgang.
-
Hambeek 68
10Ik vond de communicatie met Jules heel fijn en duidelijk. De gegeven adviezen werd goed uitgelegd en ze is goed bereikbaar.
-
Gentiaanhof 80
10Traduit par l'IASuper belle agence immobilière où l'approche personnalisée prime, Jules a super bien accompagné et aidé là où c'était nécessaire. Toujours joignable et l'action proactive sont au centre.
-
Oude Thornerweg 12 b
8Traduit par l'IANotre expérience avec l'agence immobilière Maat s'est très bien déroulée. Dès que nous avions des questions, celles-ci étaient immédiatement répondues. Si Janneke n'était pas disponible à ce moment-là, nous étions rappelés dans les plus brefs délais. Nous avons travaillé très agréablement avec elle. Elle montre de l'intérêt pour le client, et vous en avez conscience à toutes les étapes, elle est sincère et claire.
-
Kitskensdal 27
10Traduit par l'IAL'accompagnement et le service étaient parfaits également lors des visites. Les photos et le texte de la vente étaient également très bons.