TIM Vastgoed is een makelaarskantoor dat sinds 2008 actief is in Maastricht. Het initiatief van Tim Schaap, een gecertificeerde registermakelaar en meestertaxateur met meer dan 20 jaar ervaring in de bouw- en vastgoedsector, is ontstaan uit een passie voor het vak. Samen met zijn vrouw Fynanda en hun zonen Jurjen en Joris, die nu ook actief zijn binnen het bedrijf, leidt hij een team dat zich op de klant gericht toont. De nadruk ligt op...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Heugemerstraat 221 C
6229AP Maastricht
€ 550.000 k.k.
€ 3.179/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 173 m²
- Superficie du terrain
- 247 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Turennestraat
6221AR Maastricht
€ 2.075 p/m
€ 16/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Erasmusdomein 35 A 02
6229GB Maastricht
€ 310.000 k.k.
€ 4.133/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Bellomontedomein 38
6229GL Maastricht
€ 450.000 k.k.
€ 3.689/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 143 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Aan het Valderen 1 B
6229BJ Maastricht
€ 275.000 k.k.
€ 3.526/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Savelsbosch 25
6228SB Maastricht
€ 895.000 k.k.
€ 5.000/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 179 m²
- Superficie du terrain
- 287 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (35)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
35 avis total
Funda
23 commentaires sur Funda
12 commentaires sur Google
-
Ducks
2Hoogst onserieuze makelaar. Hij was druk bezig met het bespreken van koetjes en kalfjes met de vorige geïnteresseerde, en had geen tijd voor ons, totdat we een half uur later zeiden dat we naar thuis gaan. De foto’s zijn precies zo gemaakt dat je schade en viezigheid niet ziet. Dat zie ik natuurlijk wel tijdens de bezichtiging; dat is hoogst oneerlijk en een verspilling van mijn tijd.
-
Salernolaan 16
9Het contract met Rico verliep vriendelijk, deskundig. Was altijd bereikbaar Huis was snel verkocht
-
Wilhelminasingel 79
9Traduit par l'IATout va bien
-
Keerberg 1
10Traduit par l'IATim Immobilier est compétent, a une vaste expérience dans la vente sur le marché immobilier, la communication se passe bien, il réfléchit et tient ses rendez-vous proprement. Je recommande Tim Immobilier à tout le monde.
-
Dalestraat 40
10Traduit par l'IAÉquipe au top ! Bonne collaboration, créative et ouverte aux suggestions, ce qui a conduit à une vente rapide et efficace de notre maison.
-
Aureliushof 149 D
7Traduit par l'IAConnaissances du marché local 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Compétence 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Service et accompagnement 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Prix / qualité 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
-
Passementmakersdreef 24
9Traduit par l'IANotre entreprise a une expérience avec des agents immobiliers du pays entier. Chaque agent a ses points forts et faibles, mais Rico (et ses collègues) ont presque que des points forts ! Malgré le fait que la vente n'a pas été aussi fluide que nous l'avions espéré/anticipé, la communication est restée très bonne, la stratégie était claire et grâce au travail exceptionnel de l'agent immobilier, un prix de transaction maximal a finalement été atteint.