Depuis 1932, nous sommes présents à la porte de nos clients et les aidons sur le marché immobilier. Notre passion est de rendre réalité vos souhaits d'habitation, afin que vous puissiez faire le pas souhaité. Nous donnons à nos clients l'attention qu'ils méritent et nous allons volontiers un peu plus loin que les autres. Nous comprenons qu'un logement est plus qu'une simple maison, c'est un foyer. C'est pourquoi nous marchons à vos côté...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Collendoorn 37
8103RH Raalte
€ 795.000 k.k.
€ 3.804/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 209 m²
- Superficie du terrain
- 470 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Torenvalk 41
8103GJ Raalte
€ 579.000 k.k.
€ 3.130/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 185 m²
- Superficie du terrain
- 485 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kruzebrink 122
8141WG Heino
€ 459.000 k.k.
€ 3.643/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 320 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Woolthuisweg 39
8141RX Heino
€ 750.000 k.k.
€ 3.061/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 245 m²
- Superficie du terrain
- 1094 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Enkstraat 22
8102GL Raalte
€ 385.000 k.k.
€ 3.263/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 463 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Boerlestraat 7
8131SX Wijhe
€ 649.000 k.k.
€ 3.527/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 184 m²
- Superficie du terrain
- 862 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (209)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
209 avis total
Funda
169 commentaires sur Funda
40 commentaires sur Google
-
Molenhof 68
10Het contact verliep heel goed. Snel antwoord bij vragen en snel duidelijk wat er van je verwacht werd. Het was voor mij de eerste keer dat ik alleen een appartement verkocht, veel was dan vrijwel nieuwe informatie maar werd heel fijn in dit proces geholpen en snapte alle stappen door de goede uitleg! Top
-
Weidelaan 265
9Wij zijn ontzettend tevreden over de dienstverlening van onze makelaar. Vanaf het eerste gesprek hadden wij het gevoel dat er echt aandacht was voor onze wensen en situatie. Het hele proces verliep duidelijk, gestructureerd en zonder verrassingen. Wat wij vooral waardeerden, was de snelle communicatie: elke vraag werd vrijwel direct beantwoord, wat veel rust gaf tijdens een fase waarin veel geregeld moest worden. Het contact was altijd vriendelijk, professioneel en toegankelijk,…
-
Arendshorst 67
9Contact was erg goed, zijn erg goed begeleid met informatie en adviezen. Zonder dat we zelf ergens om hoefden te vragen.
-
Brugstraat 23
10Wij zijn ontzettend tevreden over Hannik Makelaars. Vanaf het eerste contact was er sprake van een betrokken en persoonlijke aanpak. Het team neemt echt de tijd voor je, luistert goed en houdt je tijdens het hele proces op de hoogte. Wat wij vooral waarderen is dat ze doen wat ze zeggen en zeggen wat ze doen. Afspraken worden nagekomen en de communicatie is duidelijk en eerlijk. Ook op momenten dat het even tegenzat, stonden ze voor ons klaar met goed advies en een positieve in…