Blokdijk Makelaars & Adviseurs B.V.
Blokdijk Makelaars & Adviseurs B.V. is een betrouwbare makelaar met hoofdkantoor in Heiloo, waar we ons richten op transparante en doelgerichte dienstverlening. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een geruststellende partner bij het kopen of verkopen van uw woning. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een duidelijke werkwijze die gericht is op uw wensen en doelen. Onze kennis van de regio, gecombineerd met...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Boog 34
1851ZS Heiloo
€ 715.000 k.k.
€ 5.543/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 274 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Warmoezierslaan 16
1851NZ Heiloo
€ 599.000 k.k.
€ 4.504/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 214 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Ewisweg 70
1852EL Heiloo
€ 569.000 k.k.
€ 4.035/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 214 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
De Olvendijk 61
1851VP Heiloo
€ 375.000 k.k.
€ 6.579/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 57 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Stationsweg 76 a
1851LM Heiloo
€ 500.000 k.k.
€ 6.098/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Westerweg 269
1852AG Heiloo
€ 1.350.000 k.k.
€ 9.926/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 1405 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (21)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
21 avis total
Funda
18 commentaires sur Funda
3 commentaires sur Google
-
Ringweg 12
10We kwamen in contact met Andries tijdens een bezichtiging van een woning. Hij was daar de verkoop Makelaar. Omdat het contact wat we tijdens die bezichtiging hadden zo aangenaam was hebben we besloten hem als aankoop Makelaar te vragen voor ons eigen traject. Dat Is in alle opzichten ontzettend goed bevallen.
-
De Olvendijk 53
9Andries Blokdijk ervaren wij als een betrokken makelaar, vriendschappelijk en professioneel. Hij weet wat de trend is in de markt en komt tot een juiste prijsstelling. Niets overhaast, vooral gedegen en overdacht. Door de ‘kleinschaligheid’ geeft het je het gevoel van een ‘personal makelaar’. Aanrader!
-
De Waard 28
8Traduit par l'IARapide, compétent et dépourvu de soin. Flexible et entreprenant. Pas d’actions inutiles. Juste un bon agent immobilier 👍.
-
Frans Halslaan 9
6Traduit par l'IALa communication était difficile. Parfois par WhatsApp et parfois par téléphone. Il a été indiqué que j'aime mieux téléphoner. Il est aimable, mais pas clair dans sa communication. Finalement, la maison a bien été vendue.
-
Andalusiëstraat 48
10Traduit par l'IAAndries est un agent immobilier très impliqué, compétent et enthousiaste !! Toujours joignable au téléphone ou via l'application.