Makelaardij Jaap Kingma
"Courtiers maintenant !"
Makelaardij Jaap Kingma is een vertrouwd gezicht in de regio Burgum en omgeving. Met veel enthousiasme werken wij op de woningmarkt, met een focus op persoonlijk contact en betrouwbare dienstverlening. Ons werkgebied strekt zich uit over een groot deel van Fryslân, met aandacht voor woningen in en rond Drachten, Leeuwarden, Dokkum en Buitenpost. Ons aanbod is divers: van moderne nieuwbouwwoningen tot historische monumentenpanden, en van...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Skierstins 8
9269VM Feanwâlden
€ 549.000 k.k.
€ 3.866/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 1015 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Spekloane 29
9233LL Boelenslaan
€ 1.400.000 k.k.
€ 5.983/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 234 m²
- Superficie du terrain
- 9195 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Elte Martens Beimastrjitte 11
9261VG Eastermar
€ 519.000 k.k.
€ 2.507/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 207 m²
- Superficie du terrain
- 532 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hurddraverij 36
9251MT Burgum
€ 365.000 k.k.
€ 2.920/m²
A++++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 123 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Keningslân 8
9251MM Burgum
€ 575.000 k.k.
€ 3.594/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 403 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Rijksstraatweg 21
9258CX Jistrum
€ 599.000 k.k.
€ 3.993/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 2580 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (28)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
28 avis total
Funda
20 commentaires sur Funda
8 commentaires sur Google
-
Boskwei 55
9Ging helemaal goed. Niks op aan te merken. Snelle afspraken gemaakt. Ze pakken alles heel snel op!!
-
Hooijengastrjitte 6
10De communicatie was prettig en duidelijk. We werden goed begeleid in het verkoopproces. Daar zijn we zeer tevreden over!
-
Hooijengastrjitte 19
9Het contact ging goed. Heel goed bereikbaar en een afspraak was snel gemaakt. Snelle acties! Helemaal tevreden
-
Foarwei 138
9Prima ervaring vanuit zowel verkopende als kopende kant van get gehele traject. Kleine samenvatting: - helder verhaal - goede uitleg - goede communicatie - snelle actie/ reactie - korte lijntjes
-
Veldmansweg 30 A
8Contact via mail was af en toe wat stroef Zelf suggesties aan moeten geven om presentatie up-to-date te houden Wel prettige persoonlijke contacten
-
Tuorrebout 120
9Traduit par l'IAAgent immobilier Jaap Kingma et son équipe nous ont merveilleusement aidés à acheter cet appartement !!! Je suis tellement content. Merci à l'agence immobilière de Jaap Kingma
-
Dr. O. Postmastrjitte 17
10Traduit par l'IALe contact avec l'agent immobilier a été très agréable du début jusqu'à la fin. La clientèle, le professionnalisme, la flexibilité et le savoir-faire correspondent parfaitement à ceux de l'Agence Jaap Kingma.
-
Van Beijmastraat 22
10Traduit par l'IADe la start à la fin en un mot génial. L'engagement de tous est top ! Je le recommanderais à tout le monde. Ils nous ont aussi beaucoup aidés dans l'achat de notre nouvel appartement