De Witte Garantiemakelaars Schiedam
"Uw Schiedamse NVM en Garantiemakelaar!"
Sinds 1938 ondersteunen wij u bij de aankoop en verkoop van uw woning. Ons team bestaat uit ervaren, gekwalificeerde makelaars die u met klantgerichte professionaliteit begeleiden. In Schiedam en Vlaardingen zijn wij actief op diverse gebieden binnen de onroerend goed markt, waaronder aankoop, verkoop, taxaties en nieuwbouw. Ons kantoor is betrokken bij de ontwikkeling van nieuwbouwprojecten in de regio, al vanaf het beginstadium. Onze...
Offre immobilière actuelle
-
- Vendu
Joop den Uyllaan 141
3119VJ Schiedam
€ 400.000 k.k.
€ 4.494/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Burgemeester Van Haarenlaan 1519
3117GB Schiedam
€ 237.500 k.k.
€ 4.656/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 51 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu
Goereesestraat 22
3114BH Schiedam
€ 300.000 k.k.
€ 2.564/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 94 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Bachplein 135
3122KK Schiedam
€ 300.000 k.k.
€ 3.371/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Ireen Wüststraat 145
3118JN Schiedam
€ 515.000 k.k.
€ 5.150/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Schiedamseweg 118
3121JL Schiedam
€ 545.000 k.k.
€ 3.784/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 174 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (60)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
60 avis total
60 commentaires sur Google
-
Hildebrand
10Vakkundig en gemotiveerd personeel. Korte lijnen en altijd goed bereikbaar. Bij de tijdelijke afwezigheid van de contactpersoon werd het dossier uitstekend overgenomen door een collega.
-
joren van gilst
10Diana heeft ons perfect geholpen bij de verkoop van onze woning. Ze is duidelijk in de communicatie en heeft goed meegedacht over alle opties. Uiteindelijk hebben we de woning zonder enige zorgen en stress weten te verkopen. Ook de afhandeling is erg vlot en netjes verlopen. Duidelijk, flexibel en behulpzaam!
-
Maartje van den Born
10Vanaf het eerste moment zijn we zo ontzettend fijn geholpen. Laura kwam bij ons over de vloer om te kijken wat de mogelijkheden zouden zijn voor het verkopen van ons huis. Met een optimistische en realistische blik heeft ze ons geadviseerd. Bij haar en haar collega’s durven wij onze sleutel af te geven om geïnteresseerden ons huis te laten zien. Na iedere bezichtiging werden we door alle collega’s altijd vriendelijk te woord gestaan met een update. De professionaliteit spat er aan alle kanten van af. Tegelijkertijd voelden we ons altijd gehoord, gezien en persoonlijk benaderd. We hebben een ontzettend fijne ervaring gehad en zijn dat ook heel erg blij dat De Witte Garantiemakelaars ons bijstond in een spannende tijd van onze woning verkopen! Zeker een aanrader!!
-
Mark Kooijman