Ketelaars Van Zutphen Makelaardij
"Vous pouvez compter sur notre engagement maximal !"
Bij Ketelaars van Zutphen staan klantgerichtheid en betrouwbare adviesgeving centraal. Met jaren ervaring in de makelaarsbranche bieden wij persoonlijk en gedetailleerd advies bij het kopen, verkopen of huren van woningen. Onze deskundigheid en toewijding zorgen ervoor dat wij onze klanten op de juiste manier begeleiden, van het eerste gesprek tot de overdracht. Wij zijn actief in Zutphen en omgeving, waar wij ons verdiepen in de lokale...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Schuurakker 9
5473PC Heeswijk-Dinther
€ 685.000 k.k.
€ 3.477/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 197 m²
- Superficie du terrain
- 262 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Windberg 25
5473PA Heeswijk-Dinther
€ 475.000 k.k.
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 191 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Abdijstraat 22
5473AE Heeswijk-Dinther
€ 585.000 k.k.
€ 4.091/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 586 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Vlasven 122
5464PP Veghel
€ 359.000 k.k.
€ 4.034/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Veldstraat 25
5473AH Heeswijk-Dinther
€ 895.000 k.k.
€ 4.222/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 212 m²
- Superficie du terrain
- 1207 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Hoofdstraat 69 a
5473AP Heeswijk-Dinther
€ 1.295.000 k.k.
€ 4.761/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 272 m²
- Superficie du terrain
- 2871 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (73)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
73 avis total
Funda
45 commentaires sur Funda
28 commentaires sur Google
-
Mike Strik
10Fijne service rondom de verkoop van ons huis!
-
De Streepen 9
10Ketelaars heeft ons prettig geholpen bij de verkoop van ons huis. Ze begeleiden het volledige proces van advies in verkoopklaar maken van de woning, geven updates na bezichtigingen en het keuze maken voor het juiste bod. Fijne mensen!
-
De Wisboom 5
9Wij kijken terug op een prettige samenwerking. Het algemene contact en jullie manier van handelen hebben wij als professioneel en prettig ervaren. Met name de manier waarop jullie ons op de hoogte hielden van de kijkers en de terugkoppeling na bezichtigingen vonden wij erg waardevol. De informatie was duidelijk, tijdig en gaf ons goed inzicht in de voortgang en de interesse in de woning. Dank daarvoor!
-
Voorbolst 3 A
9Bart is een fijne man die meedenkt en goed advies geeft maar zeker ook jij mening laat meetellen . Fijn samen gewerkt
-
Windberg 37
9We zijn erg snel en goed geholpen met de verkoop. Korte lijntjes en duidelijke en vlotte communicatie. Gewoon goede service.
-
Graaf Wernerstraat 10
9We zijn goed geholpen en ondersteund door onze makelaar. Luisterde goed naar onze wensen, is eerlijk en oprecht in zijn advies. Is to the point en realistisch in zijn adviezen. We zijn erg tervreden.