Waltmann Makelaars Dordrecht
"Al meer dan 125 jaar thuis in de regio!"
Waltmann Makelaars koppelt wensen aan wonen en zorgt ervoor dat uw droomwoning een stuk dichterbij komt. Met meer dan honderd jaar ervaring in de regio is Waltmann Makelaars een vertrouwd gezicht voor zowel kopers als verkopers. In drie vestigingen in Dordrecht, Papendrecht en Zwijndrecht staat een team van deskundig opgeleide medewerkers voor u klaar om uw wensen te realiseren. Bij Waltmann Makelaars zijn alle woningen en nieuwbouwproj...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Walenburg 108
3328EL Dordrecht
€ 315.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 127 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Johanna Naber-erf 344
3315HK Dordrecht
€ 450.000 k.k.
€ 4.167/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 123 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Singel 218
3311KS Dordrecht
€ 300.000 k.k.
€ 3.571/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Voorstraat 439
3311CT Dordrecht
€ 699.000 k.k.
€ 3.994/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 175 m²
- Superficie du terrain
- 55 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Singel 11
3311SJ Dordrecht
€ 550.000 k.k.
€ 2.489/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 221 m²
- Superficie du terrain
- 350 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Kuipershaven 8
3311AL Dordrecht
€ 725.000 k.k.
€ 3.816/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 190 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (76)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
76 avis total
Funda
26 commentaires sur Funda
50 commentaires sur Google
-
Prinsenstraat 61
10Buitengewoon aardige, en binnenstad/monumenten deskundige makelaar. Haar enthousiasme over ons pand, en haar verkoopervaring, én -successen met soortgelijke monumentale panden heeft bij ons de doorslag gegeven. Je moet enthousiast achter je te verkopen pand staan, en dat deed onze makelaar. Door direct contact konden wij met vragen en /of opmerkingen heel snel geholpen worden. Dat was voor ons een grote steun. Wij hadden een lastig te verkopen pand, maar dat is nu dus tot een go…
-
Team 3 Fimar
10Goede makelaar. Als bewindvoerder hebben we een goed contact met hen gehad. Alles is geregeld zoals wij het wensten. We zijn tijdens het traject netjes op de hoogte gehouden van alles wat er speelde bij de verkoop.
-
Sjors
4 -
Vijverweg 33
10Heel professionele makelaar met uitstekend gevoel voor timing. De samenwerking binnen het kantoor loopt uitstekend. De communicatie is eveneens uitstekend. Zeer aan te bevelen voor derden
-
Spuiboulevard 48
10Hele fijne makelaar! Duidelijke communicatie. Zou iedereen aanbevelen om hier je huis te verkopen.
-
Saskia Boender
8 -
joop van leijden
10Wij hebben het huis verkocht via Waltmann Makelaar, Wij hebben een hele goede begeleiding gehad van de Heer R de Fijter , goede informatie gekregen en met ondersteuning van het makelaars kantoor .daarvoor dank voor de goede afwikkeling,, Gr .Bj v leijden