Noortje van der Maat Makelaardij
In de regio Roosendaal staat Noortje van der Maat Makelaardij bekend als een betrouwbare partner voor wie het vertrouwen in de woningmarkt belangrijk is. Met een persoonlijke aanpak en kundigheid op het gebied van woningtransacties, biedt dit makelaarskantoor een zorgvuldige en transparante benadering voor iedere klant. Met een focus op persoonlijk advies en kundigheid, zorgt Noortje van der Maat ervoor dat elke transactie soepel verloo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Kloosterstraat 70
4701KK Roosendaal
€ 475.000 k.k.
€ 4.612/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Agathalaan 4
4724BP Wouw
€ 545.000 k.k.
€ 3.893/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 1016 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Kolfwei 29
4724ES Wouw
€ 349.500 k.k.
€ 3.360/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 154 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Evelindeflat 30
4707EX Roosendaal
€ 255.000 k.k.
€ 3.493/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Kruisstraat 28
4735RG Zegge
€ 389.500 k.k.
€ 1.794/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 217 m²
- Superficie du terrain
- 513 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Gripvelden 59
4707ZB Roosendaal
€ 369.500 k.k.
€ 2.799/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 205 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (19)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
19 avis total
Funda
17 commentaires sur Funda
2 commentaires sur Google
-
Evelindeflat 30
10Noortje is altijd bereikbaar, houdt zich aan de afspraken, is duidelijk en kundig. Geeft goede adviezen, heeft goede contacten. Kortom: een betere makelaar vindt je niet.
-
Kruisstraat 28
10We zijn vanaf het begin uitstekend begeleid en ze was ook altijd bereikbaar voor alle vragen die we hadden, ik zal haar dus zeker aanbevelen!
-
Vincentiusstraat 15
9Noortje verkoopt voor ons inmiddels het tweede huis binnen een paar jaar. Ze werkt efficiënt, denkt actief mee, is goed bereikbaar en houdt ons als verkopers continu op de hoogte van de voortgang. Ze is realistisch en professioneel: een echt no-nonsense adres.
-
Damstraat 46 a
10Traduit par l'IAUne excellente agente immobilière ! Très professionnelle, impliquée et accessible. La communication était bonne et facile. Je la recommanderais à tout le monde.
-
Waterstraat 26
10Traduit par l'IAExpérience excellente avec Noortje van der Maat. Elle est extrêmement compétente, joyeuse et inspirante — exactement ce dont vous avez besoin pour la vente de votre maison. La communication s'est déroulée fluidement et clairement, et le résultat en valait la peine. Absolument une recommandation!
-
Flintdijk 60
10Traduit par l'IAService impeccable, la maison a été vendue rapidement pour un bon prix. Réponse rapide aux questions. Globalement une bonne expérience avec Noortje