Noortje van der Maat Makelaardij
In de regio Roosendaal staat Noortje van der Maat Makelaardij bekend als een betrouwbare partner voor wie het vertrouwen in de woningmarkt belangrijk is. Met een persoonlijke aanpak en kundigheid op het gebied van woningtransacties, biedt dit makelaarskantoor een zorgvuldige en transparante benadering voor iedere klant. Met een focus op persoonlijk advies en kundigheid, zorgt Noortje van der Maat ervoor dat elke transactie soepel verloo...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Kloosterstraat 70
4701KK Roosendaal
€ 475.000 k.k.
€ 4.612/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Agathalaan 4
4724BP Wouw
€ 545.000 k.k.
€ 3.893/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 140 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1016 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Kolfwei 29
4724ES Wouw
€ 349.500 k.k.
€ 3.360/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- 154 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Evelindeflat 30
4707EX Roosendaal
€ 255.000 k.k.
€ 3.493/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 73 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Kruisstraat 28
4735RG Zegge
€ 389.500 k.k.
€ 1.794/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 217 m²
- Fläche des Grundstücks
- 513 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Gripvelden 59
4707ZB Roosendaal
€ 369.500 k.k.
€ 2.799/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 205 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (19)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
19 Bewertungen insgesamt
Funda
17 Bewertungen auf Funda
2 Bewertungen bei Google
-
Evelindeflat 30
10Noortje is altijd bereikbaar, houdt zich aan de afspraken, is duidelijk en kundig. Geeft goede adviezen, heeft goede contacten. Kortom: een betere makelaar vindt je niet.
-
Kruisstraat 28
10We zijn vanaf het begin uitstekend begeleid en ze was ook altijd bereikbaar voor alle vragen die we hadden, ik zal haar dus zeker aanbevelen!
-
Vincentiusstraat 15
9Noortje verkoopt voor ons inmiddels het tweede huis binnen een paar jaar. Ze werkt efficiënt, denkt actief mee, is goed bereikbaar en houdt ons als verkopers continu op de hoogte van de voortgang. Ze is realistisch en professioneel: een echt no-nonsense adres.
-
Damstraat 46 a
10Übersetzt durch KIEine super gute Maklerin! Sehr professionell, engagiert und zugänglich. Die Kommunikation war gut und unkompliziert. Ich würde sie jedem empfehlen.
-
Waterstraat 26
10Übersetzt durch KIAusgezeichnete Erfahrung mit Noortje van der Maat. Sie ist äußerst kompetent, fröhlich und inspirierend - genau das, was man bei der Verkauf von seinem Haus braucht. Die Kommunikation verlief flott und klar, und das Ergebnis war herausragend. Absolut zu empfehlen!
-
Flintdijk 60
10Übersetzt durch KIExzellenter Service, Haus schnell gegen einen guten Preis verkauft. Bei Fragen schnelle Reaktion, alles in allem eine gute Erfahrung mit Noortje