KIN Makelaars Dongen
"Vente immobilière avec une drive !"
KIN Makelaars Dongen staat bekend om een actieve en resultaatgerichte aanpak bij de verkoop, aankoop en verhuur van woningen. In de regio worden jaarlijks duizenden transacties afgerond, met een sterke focus op klanttevredenheid en transparante communicatie. Door middel van een gedegen adviesbureau, waarin realistische en eerlijke informatie centraal staat, helpen we klanten bij elke stap van de woningtransactie. Onze specialisaties omv...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Achter de Bergen 28
5104BX Dongen
€ 359.000 k.k.
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Hoge Ham 44
5104JG Dongen
€ 395.000 k.k.
€ 4.115/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Torenstraat 45
5104GE Dongen
€ 375.000 k.k.
€ 3.676/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 289 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bijvoetstraat 28
5103MG Dongen
€ 925.000 k.k.
€ 4.205/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 220 m²
- Superficie du terrain
- 576 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Thorbeckelaan 29
5103BT Dongen
€ 525.000 k.k.
€ 4.008/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 315 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Min. Loeffstraat 8
5104KG Dongen
€ 495.000 k.k.
€ 5.051/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 187 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (87)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
87 avis total
Funda
55 commentaires sur Funda
32 commentaires sur Google
-
Aakpark 16
10Snelle en persoonlijke service. Goed bereikbaar. Ook ‘s avonds indien nodig. Goede ontzorging in al het regelwerk.
-
Kerkebosdreef 53
8Alles naar tevredenheid verlopen contact was prettig en corect. We kunnen deze makelaar iedereen aanbevelen.
-
Crispijnhof 14
10De verkoop verliep snel. Ook verliep het zoals de makelaar had voorspeld. Wel was het hoogste bod hoger dan de makelaar had voorspeld. Dit kwam doordat het wel een heel hoog bod was t.o.v. de andere bieders. Heel tevreden over Gaby en zijn team korte lijntjes en lekker de vaart erin.
-
Schoolsticht 50
10KIN is een prima makelaar die ons geholpen heeft de woning snel, voor een goede prijs een op een aangename manier te verkopen.
-
Merijn van de Erve
10Traduit par l'IATrès agréable de travailler ensemble, ont la connaissance du marché local et savent comment s'y prendre ! La communication avec l'agent immobilier, mais aussi certainement avec le bureau, était également très agréable !
-
Koen Severijns
10Traduit par l'IABon club, personnes. Très bien aidé avec de bons conseils. Aussi très accessible.
-
Schoolsticht 35
10Het contact verliep uitstekend en alle gemaakte afspraken werden nagekomen. Het eindresultaat na verkoop was uitstekend.
-
Gladioolstraat 17
9Prettige samenwerking. Snel reactie bij vragen en opmerkingen. Netjes te woord gestaan door medewerkers.