Schoon Makelaardij
"Le courtier chez qui vous vous sentez comme chez vous !"
Paul is meer dan alleen een makelaar. Zijn nuchtere houding, respectvolle benadering en lichte humor maken hem betrouwbaar en toegankelijk. Hij legt waarde op vertrouwen, dat vormt de basis van zijn werk. Zijn adviezen zijn eerlijk en onderbouwd, gebaseerd op jaren ervaring in de regio. Geboren en getogen in Assen, kent Paul de mensen, mentaliteit en straatbeelden van de regio goed. Tijdens zijn studietijd in Groningen en tijd als woona...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Perzikstraat 50
9408BS Assen
€ 525.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Zuidhaege 50
9401XS Assen
€ 525.000 k.k.
€ 4.526/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Steendijk 175
9404AD Assen
€ 285.000 k.k.
€ 3.032/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- 412 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Content Hofstede 10
9401GC Assen
€ 235.000 k.k.
€ 3.357/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
van Heuven Goedhartlaan 19
9406CC Assen
€ 259.000 k.k.
€ 3.238/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 168 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Beilerstraat 11
9401PA Assen
€ 995.000 k.k.
€ 2.584/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 385 m²
- Superficie du terrain
- 477 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (54)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
54 avis total
Funda
30 commentaires sur Funda
24 commentaires sur Google
-
Oosterpark 32
10Paul is een kundige makelaar met veel kennis van de markt in Assen. Hij communiceert duidelijk en afspraken worden netjes nagekomen.
-
Hortensiastraat 3
10Paul Schoon is een vriendelijke en realistische makelaar. Hij heeft absoluut kennis van zaken. Op een prettige manier heeft hij mij door het hele verkoopproces geholpen.
-
Baanderheugte 46
10Paul Schoon heeft ons heel goed begeleid in het spannende proces. Hij wist ons gerust te stellen en was heel duidelijk. Heeft ons zeer goed geholpen!
-
Amelterhout 112
9Paul Schoon weet de juiste balans tussen menselijkheid en zakelijkheid uitstekend te vinden. Hij werkt snel, efficiënt en effectief.
-
Amelterhout 102
10Wij zijn onwijs tevreden van begin tot eind. Paul is echt een vakman! Bij ons gaan dingen vaak niet standaard, zo ook nu. Maar paul wist alles met succes af te ronden.
-
Tarwehullen 44
10De makelaar begeleidde ons goed en was overal duidelijk over, hij vertelde ook elke volgende stap en je kon altijd bij hem terecht voor advies, als leken op het gebied van woningverkoop geeft het een rustig gevoel als iemand je begeleid, en dat punt voor punt met je behandeld.
-
Stationsstraat 1 a
10We kenden Paul al van een eerdere verkoop. Het contact was direct weer goed. Zijn kennis en kunde van zaken kwam hier goed van pas. Laagdrempelig en transparant contact.