Aller directement au contenu
Logo de EV Wonen Makelaardij BV

Keinsmerwiel 112

1705GH Heerhugowaard • Noord-Holland

Vendu

€ 295.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 302.750

Prix d'achat /m²: € 4.917

Galerie de photos

Keinsmerwiel 112 Heerhugowaard
Photo 32

Description

GELIJKVLOERS APPARTEMENT op de 1e verdieping. Comfortabel, licht en gelijkvloers wonen op een rustige, autoluwe locatie; dat is precies wat dit fijne appartement aan de Keinsmerwiel 112 je biedt. Voorzien van twee slaapkamers, een modern afgewerkte keuken (2022) én een extra grote berging op de begane grond! Ben je op zoek naar een comfortabel, licht en INSTAPKLAAR appartement in een rustige en kindvriendelijke wijk? Dan is dit appartement aan de Keinsmerwiel 112 precies wat je zoekt. Alles bevindt zich gelijkvloers, je geniet van een heerlijk balkon, twee slaapkamers en een extra grote berging op de begane grond. De rustige ligging, het open uitzicht en de autoluwe woonomgeving maken dit een ideale woonkans voor starters, alleenstaanden, stellen en senioren. LOCATIE: De woning ligt in een rustige, groene woonwijk met speeltuinen, scholen en wandelmogelijkheden om de hoek. Het is een kindvriendelijke omgeving waar je prettig en rustig woont. Daarnaast is de wijk autoluw, wat bijdraagt aan het fijne woongevoel. Check de EXCLUSIEVE EIGEN WEBSITE VAN DE WONING (Keinsmerwiel112.nl) voor meer informatie over de woning en de omgeving via de site van EV Wonen Makelaardij. BEZICHTIGING: plan eenvoudig een afspraak via Funda of de website van EV Wonen Makelaardij. We laten deze leuke woning graag aan je zien! INDELING: Indeling begane grond: Centrale hal met beltableau en brievenbussen, bergingen, trappenhuis en lift. 1e VERDIEPING: De lichte woonkamer van 21 m² voelt ruimtelijk aan dankzij de grote ramen en het vrije zicht naar buiten. De PVC-vloer met klikverbinding, het spachtel- en glasvezelbehang en de nette afwerking zorgen voor een moderne en verzorgde uitstraling. Via de woonkamer bereik je het balkon, voorzien van een hor. De keuken is in 2022 volledig vernieuwd en uitgerust met een composiet werkblad en hoogwaardige apparatuur van Siemens: een 4-zone inductiekookplaat, combi-oven, koelkast, vriezer, afzuigkap, vaatwasser en een handige Le Mans-hoekkast. De keuken is sfeervol afgewerkt met inbouwspotjes en biedt alles wat je nodig hebt. De woning beschikt over twee slaapkamers, waaronder een fijne master bedroom met een grote vaste inloopkast. Daarnaast is er een extra kast in de gang voor jassen en schoenen. De badkamer is praktisch ingedeeld en beschikt over een instapdouche, wastafel en aansluitingen voor zowel de wasmachine als droger. Het toilet is separaat. BUITENRUIMTE Je beschikt over een fijn balkon met nette tegelvloer waar je heerlijk buiten kunt zitten. Daarnaast hoort bij de woning een extra grote L-vormige berging, die dankzij de hoekligging ruimer is dan gemiddeld; ideaal voor opslag of hobbyruimte. PARKEREN Er is voldoende openbare parkeergelegenheid direct rondom het gebouw, waardoor je altijd makkelijk je auto kwijt kunt. BIJZONDERHEDEN - Alles gelijkvloers - Kindvriendelijke en autoluwe wijk - Balkon op het zuiden - Extra grote L-vormige berging met elektra - Moderne keuken (2022) met complete Siemens-inbouwapparatuur - Twee slaapkamers, waarvan één met grote inloopkast - Veel lichtinval en vrij zicht vanuit de woonkamer - PVC vloer en nette wandafwerking - Ruime openbare parkeergelegenheid - Energielabel B - Glasvezel aanwezig De Vereniging van Eigenaren is goed georganiseerd en valt onder het beheer van Munnik Beheer, die de administratie behartigt inclusief een meerjaren onderhoudsplan (MJOP). De servicekosten bedragen € 239,90 per maand. De servicekosten bestaan uit: - Schoonmaak van algemene ruimtes - Reservering voor toekomstig groot onderhoud - Opstalverzekering De Keinsmerwiel 112 is een heerlijk licht, compleet en goed afgewerkt appartement met PVC vloer en nette wandafwerking en is gevestigd op een rustige en kindvriendelijke locatie. Alles bevindt zich gelijkvloers, je hebt twee slaapkamers, een vernieuwde keuken én een extra grote berging. Een ideale woonkans voor wie comfort, rust en gemak zoekt. Aanvaarding: in overleg.

Prêt immobilier berekenen

€ 295.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 302.750

2,78%

Annuellement

%

€ 14.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 295.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
60 m²
Contenu
183 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1997
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha ( combiketel uit 2019, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Box
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
26-02-2026
Date de vente
13-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1705

Google Maps

Aperçu géographique Heerhugowaard

Aperçu spatial du site de travail dans Heerhugowaard

Chiffres de logement et de quartier dans Heerhugowaard

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heerhugowaard. En 2025 étaient 61.740 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 397.966.

Résidents

61.740

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 397.966

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.185

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.682

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heerhugowaard
Année Résidents
2021 58.392
2022 59.035
2023 60.230
2024 61.195
2025 61.740

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heerhugowaard
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 270.476
2022 EUR 298.354
2023 EUR 354.623
2024 EUR 377.372
2025 EUR 397.966

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 11.635 0-15: 10.430 15-25: 7.490 25-45: 16.000 45-65: 16.175

Niveau d'enseignement

Hoger

11.730

Praktisch

12.850

Middelbaar

20.790

Origine des habitants (2025)

Europa

5.065

Nederland

45.500

Buiten Europa

11.165

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.987
Appartementen 8.360
Tussenwoningen 11.634
Vrijstaande woningen 2.856
Twee-onder-één-kap woningen 2.004

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 181
1925 tot 1950 303
1950 tot 1970 3.560
1970 tot 1980 6.238
1980 tot 1990 2.008
1990 tot 2000 4.404
2000 tot 2010 2.600
2010 tot 2020 2.184
2020 en later 1.637

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

9.995

Étiquette C

6.750

Étiquette B

5.040

Étiquette D

1.395

Étiquette A+

1.061

Étiquette A++

1.039

Étiquette A+++

785

Étiquette G

360

Étiquette F

355

Étiquette E

292

Étiquette A++++

212

Étiquette A+++++

14

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heerhugowaard
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 965 2.883
2021 1.045 2.947
2022 791 2.741
2023 670 2.588
2024 640 2.654

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 771 • Électricité: 2.746

Huurwoning

Gaz: 515 • Électricité: 1.992

Koopwoning

Gaz: 753 • Électricité: 2.824

Appartement

Gaz: 368 • Électricité: 1.691

Tussenwoning

Gaz: 673 • Électricité: 2.546

Vrijstaande woning

Gaz: 1.065 • Électricité: 3.586

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 803 • Électricité: 2.692

Activité dans Heerhugowaard (2025)

Handel en HORECA 1.245
Nijverheid en energie 1.330
Zakelijke dienstverlening 1.640
Overheid, onderwijs en zorg 1.195
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 540
Financiele diensten en onroerendgoed 380
Cultuur, recreatie en overige diensten 715

Nombre total d'établissements: 7.190

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heerhugowaard
Période Délits
jan 2025 215
jan 2026 223
jul 2025 243
jun 2025 260
mei 2025 179
mrt 2025 226
nov 2024 205
nov 2025 223
okt 2024 214
okt 2025 267
sep 2024 180
sep 2025 234

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heerhugowaard.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heerhugowaard

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heerhugowaard?

Heerhugowaard telt in 2025 ongeveer 61.740 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard is in 2025 circa € 397.966.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard ligt rond € 29.185 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerhugowaard?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.682 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerhugowaard?

In Heerhugowaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 11.634 woningen.

Meer maisons in Heerhugowaard

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.