Aller directement au contenu
Logo de Snelder Zijlstra Makelaars Hengelo

Bevrijderslaantje 50

7551KT Hengelo • Overijssel

€ 395.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 404.750

Prix d'achat /m²: € 0

Galerie de photos

Description

Comfortabel 3-kamerappartement in hartje Hengelo met balkon, berging en eigen parkeerplaats. Dit royale appartement op de vierde verdieping van het exclusieve wooncomplex Thrinon biedt een unieke combinatie van rust, ruimte en comfort in het hart van Hengelo. Met alle dagelijkse voorzieningen, zoals winkels, horeca, een supermarkt en het openbaar vervoer op loopafstand, woont u hier uiterst centraal en toch rustig. De ligging nabij de A35 en A1 zorgt bovendien voor een uitstekende bereikbaarheid. Thrinon is gebouwd in 2005 en bestaat uit 91 appartementen. Het complex is voorzien van een lift en brede, verzorgde gemeenschappelijke gangen die bijdragen aan de luxe uitstraling van het gebouw. Vanuit het appartement heeft u een prachtig, groen uitzicht over de wijk Thiemsland. Dit open zicht geeft een gevoel van ruimte en privacy, zeldzaam in een binnenstedelijke omgeving. Het appartement beschikt over een royaal balkon van circa 10 m², gelegen op het zuidwesten, waar u heerlijk kunt genieten van de namiddag- en avondzon en het uitzicht op het omliggende groen. In de kelder bevindt zich een ruime, inpandige berging van circa 11 m², evenals een eigen parkeerplaats op het afgesloten terrein achter het gebouw. Dankzij de uitstekende isolatie, dubbele beglazing en de moderne HR-combiketel uit 2022 is het energieverbruik laag, wat bijdraagt aan het wooncomfort. Het appartement beschikt dan ook over energielabel A. Bij binnenkomst in de woning valt direct de ruime en lichte entree op, die toegang biedt tot alle vertrekken. De royale woonkamer vormt het hart van het appartement en staat in open verbinding met de keuken. Deze is volledig uitgerust met inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, koelkast, combimagnetron en een 4-pits gasfornuis. De woonkamer grenst direct aan het balkon. Verder beschikt het appartement over twee ruime slaapkamers en een verzorgde badkamer met douche, ligbad en dubbele wastafels. Er is een aparte wasruimte met wasmachineaansluiting en een separate provisieruimte met de cv-ketel en WTW-installatie. Het geheel is levensloopbestendig en gelijkvloers ingedeeld. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 2005 / Woonoppervlakte: ca. 120m² / Inhoud: ca. 369m³ - Volledig geïsoleerd / HR Combiketel (2022), eigendom / Energiecertificaat: A - Levensloopbestendig / Lift aanwezig - Eigen parkeerplaats op afgesloten terrein; - Inpandige berging in de kelder - Keuze notaris voorbehouden aan verkoper | Levering via KienhuisLegal; - VvE kosten: ca. €258,00 per maand; Aanvaarding: in overleg tussen verkoper en koper (kan snel); KOOPOVEREENKOMST - koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend; - in de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen;

Prêt immobilier berekenen

€ 395.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 404.750

2,78%

Annuellement

%

€ 19.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 395.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
4e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
120 m²
Contenu
369 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
10 m²
Espace de stockage externe
11 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2005
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in centrum
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
22-08-2025
Date de vente
22-02-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7551

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.