Aller directement au contenu
Logo de Des Huizes Makelaars

Caro van Eyckstraat 45

7558NJ Hengelo • Overijssel

€ 475.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 486.350

Prix d'achat /m²: € 3.467

Galerie de photos

Description

Op een gewilde locatie aan de rand van de woonwijk “Hasseler Es” gelegen, goed onderhouden moderne twee-onder-één-kap woning met garage, carport en brede oprit met ruime parkeergelegenheid op eigen terrein. De gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen. De fraai aangelegde zonnige tuin is gelegen op westen en voorzien van een sfeervolle overkapping welke extra gezelligheid en comfort biedt tijdens de zomeravonden. Volop genieten van de middag- en avondzon en veel privacy zijn kernwoorden voor deze tuin. De rustige groene ligging aan de rand van de woonwijk wordt gecombineerd met een hoog voorzieningenniveau; in de directe omgeving zijn er diverse basisscholen, kinderdagverblijf, wijk-/winkelcentrum, bibliotheek, sportvoorzieningen en aansluiting A1. Indeling: Begane grond: Overdekt zij-entree, hal met trapopgang, meterkast en toiletruimte met vrijhangend toilet en fontein, ruime L-vormige woonkamer met openhaard en veel lichtinval, de tuingerichte eetkamer heeft openslaande tuindeuren naar het terras, nieuwe moderne open keuken (2025) voorzien van diverse inbouwapparatuur en deur naar de achtertuin. De aangebouwde stenen garage is zowel bereikbaar via de achterzijde van de woning als via de voorzijde (carport). Eerste verdieping: Overloop, separate toiletruimte met vrijhangend toilet en fontein, drie ruime slaapkamers waarvan twee voorzien van vaste kast, nette badkamer met douchecabine, dubbele wastafel met meubel en vloerverwarming. Tweede verdieping: Middels vaste trap bereikbaar, ruime overloop met opstelplaats voor wasapparatuur en cv-installatie, twee bergruimtes en een royale vierde slaapkamer voorzien van kunststof dakkapel. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1982; * Woonoppervlakte: 137 m²; * Inhoud: 550 m³; * Kavelgrootte: 270 m²; * Warm water en verwarming middels cv-ketel merk Remeha Calenta (2020) eigendom; * Energielabel C; * Woning v.v. dak-, en muurisolatie en geheel voorzien van isolerende beglazing (HR++); * Gehele woning v.v. kunststof kozijnen (2022); * Keuken (2025) v.v. inductiekookplaat met afzuiging, combi-oven/magnetron, koel-/vriescombinatie en vaatwasser; * Wanden en plafonds begane grond gestukadoord in 2025; * Betonnen vloeren; * Begane grond en verdieping voorzien van moderne laminaatvloeren; * Parkeergelegenheid voor meerdere auto's op eigen terrein aanwezig; * Gelegen in een kindvriendelijke woonwijk met scholen, winkels en openbare voorzieningen in de directe omgeving; * Gelegen nabij uitvalswegen en op-/afrit A1; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen.

Prêt immobilier berekenen

€ 475.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 486.350

3,04%

Annuellement

%

€ 23.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 475.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
137 m²
Superficie du terrain
270 m²
Contenu
550 m³
Autre espace intérieur
22 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
24 m²
Aire de la cour arrière
120 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1982
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel en open haard
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het westen
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage en carport
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
19-09-2025
Date de vente
14-10-2025

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7558

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.