Aller directement au contenu
Logo de Elst&co Makelaars

Toulousestraat 34

7559KH Hengelo • Overijssel

€ 650.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 664.850

Prix d'achat /m²: € 3.963

Galerie de photos

Description

Op een prachtige locatie in de geliefde wijk Slangenbeek, met vrij uitzicht aan de voorzijde op openbaar groen, staat dit goed onderhouden vrijstaande woonhuis met inpandig bereikbare stenen garage en een royale oprit geschikt voor meerdere auto’s. Het huis staat op een ruim perceel van 356 m² met een verzorgde tuin rondom. De indeling is zeer aantrekkelijk met o.a. een riante woonkeuken met kookeiland en een tuin gerichte woonkamer op de begane grond. De 1e verdieping biedt 4 goede slaapkamers en een moderne badkamer. Bergruimte is er voldoende op de vlizozolder en achter de schotten in de slaapkamers. Daarnaast wordt extra gemak geboden door een vijftal screens op de begane grond en rolluiken en airconditioning op de eerste verdieping. Met een woonoppervlakte van 164 m², volledige isolatie, 20 zonnepanelen en energielabel A, is dit een comfortabele en duurzame woning! De ligging in Slangenbeek, bekend als de meest kindvriendelijke wijk van Hengelo, is ideaal: rustig gelegen maar met een winkelcentrum, sporthal, basisscholen, gezondheidscentrum en de snelweg binnen handbereik. Kortom, een heerlijke woonplek en dus absoluut een bezichtiging waard! Indeling van de woning Begane grond: Zij-entree/hal, meterkast met glasvezel en 3-fasen aansluiting, toilet met fontein, deur naar de inpandig te bereiken geïsoleerde garage met een keukenblok met gootsteen en aansluitingen witgoed en dubbele deuren naar de oprit. De hal leidt naar de lichte woonkamer met massief eiken parketvloer. Grote ramen brengen veel daglicht binnen en de zithoek, gericht op de tuin, biedt via een schuifpui direct toegang tot het terras. Aan de voorzijde bevindt zich de riante en moderne woonkeuken met een composieten aanrechtblad en een kookeiland voorzien van inbouwapparatuur: vaatwasser (2024), inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, combi-oven, stoomoven en een 4-lade vriezer. Eerste verdieping: Overloop, 4 kamers en een badkamer. Drie slaapkamers zijn voorzien van vaste kastruimte en airco, 2 kamers zijn voorzien van een rolluik en de ouderslaapkamer heeft toegang tot een inloopkast. De badkamer beschikt over vloerverwarming, een inloopdouche, 2e toilet en een dubbele wastafel met meubel. Tevens is er volop bergruimte op deze verdieping aanwezig. Tweede verdieping: Vlizozolder met bergruimte. Buiten: Aan de voorzijde beschikt de woning over een brede oprit voor auto's. De woning kijkt uit op openbaar groen met een speelterrein voor de kinderen. De verzorgde achtertuin is fraai aangelegd, biedt volop privacy en plekken om van de zon te genieten en is bereikbaar via een achterom. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1996; - Energielabel: A; - Perceeloppervlakte: 356 m²; - Woonoppervlakte: 164 m²; - Inhoud: 662 m³; - Zonwering: markiezen, rolluiken en 5 screens; - Zeer goed onderhouden woning met een fraaie ligging; - Goed ingedeelde woning met woonkeuken en 4 kamers op de 1e verdieping; - Volledig geïsoleerd en voorzien van 20 zonnepanelen; - Geïsoleerde garage; - CV-ketel: Remeha 2014 (eigendom). In de koopakte zullen de volgende zaken worden opgenomen: - Partijen zijn pas gebonden wanneer een schriftelijke koopovereenkomst is ondertekend door beide partijen (schriftelijkheidsvereiste). - In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Aanvaarding: In overleg. Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind jebop

Prêt immobilier berekenen

€ 650.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 664.850

3,04%

Annuellement

%

€ 32.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 650.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
164 m²
Superficie du terrain
356 m²
Contenu
662 m³
Autre espace intérieur
27 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
3 m²
Aire de la cour arrière
144 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1996
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-09-2025
Date de vente
14-10-2025

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7559

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.