Aller directement au contenu
Logo de Thoma Post Makelaars Almelo

Willem de Clercqstraat 61

7553VA Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 375.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 384.350

Prix d'achat /m²: € 3.205

Galerie de photos

Description

Op zoek naar een woning waar je zó in kunt? Deze gemoderniseerde 2-onder-1-kapwoning in het geliefde Tuindorp ’t Lansink combineert karakter met hedendaags wooncomfort. Met een royale uitbouw, een strakke afwerking, vloerverwarming, zonnepanelen én een heerlijke tuin op het zuidwesten is dit echt een plek waar alles klopt. Of je nu binnen werkt in je eigen kantoorruimte, kookt in de moderne open keuken of relaxt in de zonovergoten tuin: hier voel je je thuis vanaf het eerste moment. Voeg daar een multifunctioneel bijgebouw aan toe met garage, carport en praktijkruimte, en je hebt een woning die écht alles biedt. Ideaal voor starters of jonge gezinnen die graag comfortabel én energiezuinig willen wonen, dicht bij het centrum en station van Hengelo. Indeling van de woning Begane grond Bij binnenkomst in de ruime hal ervaar je direct de openheid van het huis. De uitgebouwde woonkamer en keuken vormen het hart van het huis, modern afgewerkt met een strakke pvc-vloer en vloerverwarming die zorgt voor behaaglijke warmte. Alles voelt nieuw, fris en perfect afgewerkt. Door de uitbouw aan de achterzijde is een royale leefruimte ontstaan, met een natuurlijke overgang naar de moderne, open keuken. Deze vormt het kloppend hart van het huis en biedt een prachtig uitzicht op de tuin. De keuken is voorzien van moderne inbouwapparatuur en afgewerkt in rustige, eigentijdse tinten. Aan de achterzijde vind je de eethoek met dubbele openslaande deuren naar het terras, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Naast de keuken bevindt zich een praktische hal met toegang tot het moderne toilet en de badkamer. Deze badkamer is stijlvol uitgevoerd met lichte wandtegels, een inloopdouche, wastafelmeubel en natuurlijke lichtinval. Uniek aan deze verdieping is de opkamer aan de zijkant van de woning, perfect in te richten als werkruimte of thuiskantoor. Verder is er veel praktische bergruimte, waaronder een kelder en een extra bergkast onder de trap. Eerste verdieping De overloop op de verdieping geeft toegang tot drie goed bemeten slaapkamers, stuk voor stuk voorzien van grote ramen en prettige lichtinval. De ruimtes zijn strak afgewerkt en bieden volop indelingsmogelijkheden. Eén van de slaapkamers is uitgerust met airconditioning, wat zorgt voor extra comfort tijdens warme zomers. Rondom de woning De zonnige achtertuin is verzorgd aangelegd en biedt veel privacy. Dankzij de ligging op het zuidwesten kun je hier tot in de avonduren genieten van de zon. Er is genoeg ruimte voor meerdere zitjes of een speelplek. Achterin het perceel bevindt zich een royaal bijgebouw met een carport, een ruime garage, een berging én een multifunctionele praktijk-/hobbyruimte van maar liefst 14 m². Deze ruimte is verwarmd en voorzien van water, waardoor hij ook uitstekend geschikt is als salon, werkplaats of studio aan huis. Bijzonderheden: • Woonoppervlakte: 117 m²; • Perceeloppervlakte: 266 m²; • Inhoud: 441 m³; • Bouwjaar: 1929; • Energielabel: A; • Grotendeels kunststof kozijnen met HR++ beglazing; • Instapklare 2-onder-1-kapwoning; • Volledig gemoderniseerd in 2023; • Woonkamer met vloerverwarming, PVC-vloer en gestucte wanden; • Luxe keuken (2023) met Siemens inbouwapparatuur en Quooker; • 3 ruime slaapkamers; • Moderne badkamer (2022) met inloopdouche en dubbel wastafelmeubel; • Kelder, bergingen, kantoor en multifunctionele ruimte; • Onderhoudsvriendelijke tuin op het zuidwesten; • Met vrijstaande garage, berging en multifunctionele ruimte; • Gelegen in de geliefde wijk Tuindorp 't Lansink. Aanvaarding in overleg. Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.

Prêt immobilier berekenen

€ 375.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 384.350

2,78%

Annuellement

%

€ 18.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 375.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen, een vliering, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
117 m²
Superficie du terrain
266 m²
Contenu
441 m³
Autre espace intérieur
8 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Espace de stockage externe
42 m²
Aire de la cour arrière
104 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1929
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg
Jardin
Achtertuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Carport en vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
24-06-2025
Date de vente
24-08-2025

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7553

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.