Aller directement au contenu
Logo de Elst&co Makelaars

Woolderesweg 84

7555LB Hengelo • Overijssel

Disponible

€ 400.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 409.850

Prix d'achat /m²: € 2.516

Galerie de photos

Description

Stap binnen in deze riante twee-onder-een-kapwoning, gelegen aan de geliefde Woolderesweg in Hengelo. Een ideale combinatie van comfortabel wonen én werken aan huis! Deze woning verrast met een royale woonkamer, vier slaapkamers, een eigen oprit en een ruime inpandige kantoor-/werkruimte op de begane grond. Deze werkruimte, met aangrenzende garage/berging, maakt de woning uitermate geschikt voor wie wonen en werken wil combineren. Gelegen op een ruim perceel van 320 m² biedt deze woning volop mogelijkheden. Het onderhoud aan zowel de buiten- als binnenzijde is netjes. De woning is grotendeels voorzien van dubbel glas. Binnen tref je een complete halfopen keuken aan die een verzorgde indruk maakt. Op de verdieping(en) bestaat de mogelijkheid om de wandafwerking en badkamer naar eigen smaak te moderniseren, waardoor je hier eenvoudig je eigen woonwensen kunt realiseren. De diepe achtertuin is fraai aangelegd met een mooie combinatie van groen en bestrating en biedt volop privacy. De ligging is bijzonder aantrekkelijk: de Woolderesweg staat bekend om haar karaktervolle bebouwing en centrale ligging. Op korte afstand bevinden zich het stadscentrum, scholen, openbaar vervoer en diverse uitvalswegen. Kortom: een ruime en veelzijdige woning op een gewilde locatie, perfect voor wie comfortabel wil wonen én praktisch wil werken aan huis! Tip: Elst&co Makelaars zet altijd een stap extra en presenteert iedere woning met een unieke eigen woningwebsite! Download de brochure op Funda en vind je weg naar de website waar je onder andere virtueel kunt bezichtigen, alle relevante documentatie vindt en bijvoorbeeld meer te weten komt over de voorzieningen in de buurt. Tevens kun je de zonnestand bekijken die voor verschillende data en tijdstippen de zon in huis en tuin laat zien. Indeling van de woning Begane grond: Via de entree betreed je de hal met meterkast, toiletruimte en toegang tot de kelder, ideaal voor provisie en extra opslag. Vanuit hier heb je toegang tot de woonkamer, gesitueerd aan de voorzijde van de woning. De lichte en ruime woonkamer met aan de achterzijde het eetgedeelte biedt een prettige leefruimte met zicht op de tuin. Via het eetgedeelte bereik je de keuken. Vanuit de hal bereik je de praktische bijkeuken, met daarachter extra bergruimte en een kast. Aan de achterzijde bevindt zich een royale, multifunctionele ruimte ingericht als kantoor, zeer geschikt voor werken aan huis. Daarnaast vind je hier een grote berging. Eerste verdieping: De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers van verschillend formaat, waarvan één ruime hoofdslaapkamer en twee goed bruikbare kamers. De badkamer is compact en voorzien van een ligbad en wastafel. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig op de overloop. Diverse vaste kasten zorgen voor extra bergruimte. Tweede verdieping: Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping met een overloop en een extra (slaap)kamer. Door de aanwezigheid van knieschotten is er praktische bergruimte gerealiseerd. Deze verdieping is uitermate geschikt als logeerkamer, werkruimte of hobbyruimte. Buiten: De woning beschikt over een diepe achtertuin met een combinatie van bestrating, groen en beplanting, waardoor er meerdere zitplekken mogelijk zijn. Achterin de tuin bevindt zich een ruime berging met overkapping, ideaal voor opslag of het stallen van fietsen. De voortuin is verzorgd aangelegd en de oprit biedt parkeergelegenheid op eigen terrein. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1951; - Energielabel: C; - Woonoppervlakte: 159 m²; - Inhoud: 668 m³; - Perceeloppervlakte: 308 m²; - Twee-onder-een-kapwoning; - 4 goed bemeten slaapkamers verdeeld over de verdiepingen; - Kantoorruimte aan huis. In de koopakte zullen de volgende zaken worden opgenomen: - Partijen zijn pas gebonden wanneer een schriftelijke koopovereenkomst is ondertekend door beide partijen (schriftelijkheidsvereiste). - Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing. - Voor woningen gebouwd vóór 1993 is de mogelijke asbestclausule van toepassing. - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Aanvaarding: In overleg. Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op Funda.

Prêt immobilier berekenen

€ 400.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 409.850

2,78%

Annuellement

%

€ 20.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 400.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
159 m²
Superficie du terrain
320 m²
Contenu
668 m³
Autre espace intérieur
26 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
6 m²
Aire de la cour arrière
84 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1951
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan drukke weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
17-04-2026

Équipements de la salle de bain

Ligbad en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7555

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.