Aller directement au contenu
Logo de Kok & Heijkamp Makelaars

Munnik 4

8071TK Nunspeet • Gelderland

Disponible

€ 509.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 521.030

Prix d'achat /m²: € 3.827

Galerie de photos

Description

INSTAPKLARE RUIME TUSSENWONING | BOUWJAAR 2018 | 5 ZONNEPANELEN | LUXE AFWERKING | ENERGIELABEL A In de jonge woonwijk Molenbeek in Nunspeet mogen wij je deze stijlvolle en uitstekend onderhouden tussenwoning aanbieden. De woning is gebouwd in 2018, is met 133 m2 woonoppervlakte echt royaal, volledig geïsoleerd, voorzien van 5 zonnepanelen en afgewerkt met een moderne en eigentijdse uitstraling. Een huis waar je zó in kunt. Op de begane grond valt direct de fijne leefruimte op. De woonkamer is heerlijk licht dankzij de openslaande deuren naar de achtertuin en de strakke afwerking zorgt voor een rustige basis. Aan de voorzijde van de woning ligt de luxe hoekkeuken, voorzien van moderne inbouwapparatuur en volop berg- en werkruimte. De vloerverwarming op de begane grond zorgt daarnaast voor extra comfort. Op de eerste verdieping beschik je over drie ruime slaapkamers en een stijlvolle badkamer met dubbele wastafel, inloopdouche en toilet. De tweede verdieping is verrassend royaal en biedt volop mogelijkheden. Hier kun je eenvoudig nog één of zelfs twee extra slaapkamers realiseren, maar ook een thuiswerkplek of hobbyruimte behoort tot de opties. Ook buiten is het genieten. De achtertuin is diep en onderhoudsvriendelijk aangelegd met meerdere terrassen, een veranda en een praktische berging. Een fijne plek om lange zomeravonden door te brengen of gezellig met vrienden en familie buiten te zitten. De woning ligt in een rustige en kindvriendelijke woonwijk met speeltuintjes en groenvoorzieningen in de buurt en veel parkeergelegenheid. Vanuit hier zijn scholen, winkelcentrum De Binnenhof, sportvoorzieningen en het dorpscentrum goed bereikbaar. Via de Elburgerweg rijd je bovendien gemakkelijk richting de A28, Elburg of Zwolle. Indeling: Begane grond: Via de verzorgde voortuin kom je bij de entree van de woning. In de hal tref je het toilet met fonteintje, de meterkast en de trapopgang naar de verdieping aan. Daarnaast is er onder de trap een praktische provisiekast gerealiseerd. Vanuit de hal kom je in de ruime woonkamer terecht. Dankzij de openslaande deuren naar de achtertuin en de grote raampartijen beschikt de woonkamer over aangenaam veel daglicht. De strakke wand- en vloerafwerking geven het geheel een moderne uitstraling en er is volop ruimte voor een royaal zit- en eetgedeelte. Aan de voorzijde van de woning ligt de luxe hoekkeuken. De keuken is uitgevoerd in een moderne kleurstelling en beschikt over diverse inbouwapparatuur, een inductiekookplaat en veel werk- en bergruimte. Vanuit de keuken kijk je prettig uit over de straat aan de voorzijde. Eerste verdieping: Vanaf de overloop zijn drie ruime slaapkamers en de badkamer te bereiken. De slaapkamers zijn stuk voor stuk netjes afgewerkt en beschikken over veel lichtinval. De badkamer is modern uitgevoerd en voorzien van een breed wastafelmeubel met dubbele kranen, een toilet en een ruime inloopdouche. Dankzij het raam is ook hier prettig daglicht aanwezig en natuurlijke ventilatie. Tweede verdieping: Middels de vaste trap bereik je de royale tweede verdieping. Momenteel betreft dit één grote open ruimte met aansluitingen voor de wasapparatuur en volop bergruimte achter de knieschotten. Dankzij het formaat en de hoogte van deze verdieping is het goed mogelijk om hier nog één of twee extra slaapkamers te realiseren. Ook een werkplek of hobbyruimte behoort tot de mogelijkheden. Buiten: De voortuin is verzorgd aangelegd met bestrating en groene hagen, wat zorgt voor een nette uitstraling richting de straat. In de achtertuin kun je volop genieten van het buitenleven. Direct achter de woning ligt een ruim terras en in de tuin is een sfeervolle veranda met berging geplaatst. De tuin is onderhoudsvriendelijk ingericht en biedt voldoende ruimte om zowel in de zon als in de schaduw te zitten. Kenmerken: • Bouwjaar: 2018 • Perceeloppervlakte: 168 m² • Gebruiksoppervlakte woning: 133 m² • Inhoud woning: 485 m³ • Externe bergruimte: 7 m² • Verwarming middels CV-combiketel (Intergas HReco, 2018) • De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ beglazing • Voorzien van 5 zonnepanelen • Energielabel A, geldig tot 31-12-2030

Prêt immobilier berekenen

€ 509.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 521.030

3,04%

Annuellement

%

€ 25.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 509.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
133 m²
Superficie du terrain
168 m²
Contenu
485 m³
Espace de stockage externe
7 m²
Aire de la cour arrière
72 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2018
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8071

Google Maps

Voir Nunspeet sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Nunspeet

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nunspeet. En 2026 étaient 21.692 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 421.313.

Résidents

21.692

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 421.313

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.460

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

725

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Nunspeet
Année Résidents
2021 20.520
2022 20.640
2023 21.030
2024 21.235
2025 21.505
2026 21.692

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Nunspeet
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 296.910
2022 EUR 328.274
2023 EUR 371.395
2024 EUR 398.051
2025 EUR 421.313

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 5.070 0-15: 3.865 15-25: 2.500 25-45: 4.965 45-65: 5.315

Niveau d'enseignement

Hoger

3.620

Praktisch

4.720

Middelbaar

6.810

Origine des habitants (2025)

Europa

790

Nederland

19.200

Buiten Europa

1.525

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.693
Appartementen 1.900
Tussenwoningen 2.729
Vrijstaande woningen 1.636
Twee-onder-één-kap woningen 1.224

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 3
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 255
1925 tot 1950 549
1950 tot 1970 2.452
1970 tot 1980 1.879
1980 tot 1990 1.219
1990 tot 2000 745
2000 tot 2010 613
2010 tot 2020 771
2020 en later 437

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.720

Étiquette A

2.625

Étiquette B

1.428

Étiquette D

757

Étiquette G

478

Étiquette F

427

Étiquette E

364

Étiquette A+++

300

Étiquette A++

252

Étiquette A+

138

Étiquette A++++

23

Étiquette A+++++

6

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Nunspeet
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.275 2.928
2021 1.417 2.978
2022 1.122 2.809
2023 925 2.659
2024 896 2.751

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 877 • Électricité: 2.680

Huurwoning

Gaz: 742 • Électricité: 2.036

Koopwoning

Gaz: 1.045 • Électricité: 3.028

Appartement

Gaz: 662 • Électricité: 1.867

Tussenwoning

Gaz: 787 • Électricité: 2.349

Vrijstaande woning

Gaz: 1.394 • Électricité: 3.623

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.069 • Électricité: 3.069

Activité dans Nunspeet (2025)

Handel en HORECA 535
Nijverheid en energie 505
Zakelijke dienstverlening 635
Overheid, onderwijs en zorg 395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 160
Financiele diensten en onroerendgoed 195
Cultuur, recreatie en overige diensten 225

Nombre total d'établissements: 2.730

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Nunspeet
Période Délits
jan 2026 45
jul 2025 69
jun 2025 70
mei 2025 39
mrt 2025 73
mrt 2026 72
nov 2024 63
nov 2025 70
okt 2024 49
okt 2025 64
sep 2024 60
sep 2025 70

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nunspeet.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Nunspeet

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Nunspeet?

Nunspeet telt in 2026 ongeveer 21.692 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nunspeet?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nunspeet is in 2025 circa € 421.313.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nunspeet?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nunspeet ligt rond € 30.460 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nunspeet?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 725 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nunspeet?

In Nunspeet komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.729 woningen.

Meer maisons in Nunspeet

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.