Aller directement au contenu
Logo de Atria Makelaardij

Hooft Graaflandstraat 195

3525VT Utrecht • Utrecht

Disponible

€ 750.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 16.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 766.850

Prix d'achat /m²: € 5.245

Galerie de photos

Description

Hooft Graaflandstraat 195 – energielabel C Ruime en sfeervolle jaren ’30 woning met maarliefst 143 m2 woonoppervlakte, vijf slaapkamers, een flinke voortuin en een bijna 10 meter diepe achtertuin op het westen in de geliefde wijk Hoograven. Aan de Hooft Graaflandstraat woon je op een plek waar de stad dichtbij is, maar waar het wonen zelf vertrouwd is. Deze karakteristieke tussenwoning uit de jaren ’30 is door de jaren heen met zorg onderhouden en biedt een fijne combinatie van sfeer, ruimte en comfort. Met vijf slaapkamers, twee balkons en een zonnige achtertuin op het westen is dit een huis waar je je gemakkelijk voor langere tijd ziet wonen. Wat direct opvalt, is de prettige maatvoering van de woning. De kamers zijn ruim, de plafonds hoog en dankzij de grote raampartijen valt er veel daglicht naar binnen. Tegelijkertijd voelt het huis warm en huiselijk aan. De afgelopen jaren zijn bovendien diverse verbeteringen uitgevoerd. Zo zijn in 2024 vloer- en gevelisolatie aangebracht en is recent nog een nieuwe cv-ketel geplaatst. De woning heeft een praktische indeling verdeeld over drie woonlagen. Op de begane grond bevinden zich de woonkamer, keuken, hal en toiletruimte. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers, de badkamer en een separaat toilet aanwezig. De tweede verdieping biedt nog eens twee slaapkamers, waarmee het totaal op vijf komt. Ligging De woning ligt in de wijk Hoograven, aan de zuidkant van Utrecht. In de directe omgeving zijn diverse winkels, scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer aanwezig. Winkelcentrum Hart van Hoograven ligt op korte afstand en ook het centrum van Utrecht is goed bereikbaar, zowel per fiets als met het openbaar vervoer. Daarnaast zijn uitvalswegen richting de A12 en A27 snel bereikbaar. Begane grond Entree met hal, trapopgang, toiletruimte en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is een fijne en lichte leefruimte met grote raampartijen waardoor gedurende de dag veel natuurlijk licht binnenkomt. Er is voldoende ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een ruime eettafel. Via de openslaande deuren aan de achterzijde loop je direct de tuin in, waardoor binnen en buiten op mooie dagen prettig in elkaar overlopen. Aan de achterzijde bevindt zich de keuken. De keuken is geplaatst in 2013 en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een kookplaat, oven, combi-oven, vaatwasser, koelkast en Quooker. Een deel van de apparatuur is in recente jaren vernieuwd, waaronder de vaatwasser in 2025 en de combi-oven in 2023. De achtertuin ligt op het westen, waardoor je hier in de middag en avond prettig van de zon kunt genieten. De tuin heeft een verzorgde opzet met voldoende ruimte voor een zitgedeelte en groen. Achter in de tuin bevindt zich een vrijstaande stenen berging, geschikt voor bijvoorbeeld fietsen en extra opslag. Eerste verdieping Overloop met toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en een separaat toilet. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over toegang tot een balkon op het westen. Ook aan de voorzijde is een tweede balkon op het oosten. De badkamer is uitgevoerd met douche en wastafelmeubel. Tweede verdieping Op de tweede verdieping zijn twee slaapkamers aanwezig en daarnaast een verrassend ruime overloop. Deze overloop is groot genoeg om meer te zijn dan alleen verkeersruimte; hier kun je bijvoorbeeld een werkplek, speelruimte, hobbyhoek of extra zitplek creëren. Door de kapvorm en de zichtbare balken heeft deze verdieping bovendien veel karakter. Goed om te weten -Vijf slaapkamers; -Twee balkons; -Voor- en achtertuin; -Vrijstaande berging in de achtertuin; -Gevelisolatie aangebracht in 2024, vloerisolatie aangebracht in 2024 en CV-ketel Intergas Combi uit 2024; -Airconditioning aanwezig in slaapkamer aan achterzijde; -Energielabel C; -De voortuin is een separaat perceel en is eveneens volledig in eigendom; -De verkopers hebben er zelf recent niet gewoond, er zal in de koopovereenkomst een niet-zelf-bewoond clausule worden opgenomen en een uitgebreide ouderdomsclausule; -Oplevering in overleg. Interesse? Enthousiast geworden over deze woning? Neem contact met ons op voor het plannen van een bezichtiging. We laten je deze fijne woning graag van binnen zien. Aankoopmakelaar inschakelen? Neem je eigen NVM-aankoopmakelaar mee. Deze behartigt jouw belangen en helpt je bij het maken van de juiste keuzes.

Prêt immobilier berekenen

€ 750.000

Coûts d'achat (estimés): € 16.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 766.850

3,04%

Annuellement

%

€ 37.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 750.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
143 m²
Superficie du terrain
153 m²
Contenu
476 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
10 m²
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
56 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1936
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gashaard
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas Combi kompakt 28/24 CW4 (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het westen
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Rookkanaal en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3525

Google Maps

Voir Utrecht sur la carte

Explorez Utrecht et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Utrecht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Utrecht. En 2025 étaient 325.510 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 474.416.

Résidents

325.510

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 474.416

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 38.255

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

25.985

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Utrecht
Année Résidents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Utrecht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Niveau d'enseignement

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origine des habitants (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

47.799

Étiquette C

25.699

Étiquette B

17.523

Étiquette D

13.066

Étiquette F

12.655

Étiquette G

11.728

Étiquette E

11.306

Étiquette A+

9.677

Étiquette A++

5.013

Étiquette A+++

4.232

Étiquette A++++

725

Étiquette A+++++

21

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Utrecht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 791 • Électricité: 2.601

Huurwoning

Gaz: 421 • Électricité: 1.821

Koopwoning

Gaz: 587 • Électricité: 2.316

Appartement

Gaz: 368 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 700 • Électricité: 2.361

Vrijstaande woning

Gaz: 1.325 • Électricité: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 898 • Électricité: 3.142

Activité dans Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Nombre total d'établissements: 55.750

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Utrecht
Période Délits
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Utrecht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Utrecht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer maisons in Utrecht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.