Aller directement au contenu
Logo de Beumer Utrecht

't Zand 3

3544NC Utrecht • Utrecht

Disponible

€ 950.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 20.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 970.850

Prix d'achat /m²: € 6.884

Galerie de photos

Description

Charmante en uitstekend onderhouden jaren ’30 twee-onder-een-kapwoning op een toplocatie in ’t Zand (Leidsche Rijn), nabij het Máximapark, Leidsche Rijn Centrum en de binnenstad van Utrecht. Deze sfeervolle en karaktervolle woning combineert het beste van twee werelden: authentieke jaren ’30-details en hedendaags wooncomfort. Met een royale oprit, een zonnige en fraai aangelegde tuin, een multifunctionele bijruimte en maar liefst twee badkamers is dit een ideale woning voor gezinnen én voor wie wonen en werken aan huis wil combineren. Ideale ligging De woning is gelegen in de geliefde en kindvriendelijke wijk ’t Zand, waar rust en ruimte hand in hand gaan met uitstekende voorzieningen. Het Máximapark en Castellum De Hoge Woerd liggen op loopafstand, evenals diverse winkels, scholen en horecagelegenheden. Met twee NS-stations in de nabijheid, snelle verbindingen naar de A2 en A12 en een korte fietsafstand naar zowel Leidsche Rijn Centrum als de binnenstad van Utrecht, is de bereikbaarheid uitstekend. Wonen met karakter en comfort Bij binnenkomst ervaart u direct de warme en uitnodigende sfeer. De lichte woonkamer met karakteristieke erker vormt het hart van de woning en biedt een prachtig uitzicht op de voortuin. Dankzij de grote raampartijen valt het daglicht rijkelijk naar binnen, wat zorgt voor een aangename en open leefruimte. De schuifpui aan de achterzijde verbindt de woonkamer op elegante wijze met de serre en de tuin, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. De halfopen keuken is praktisch ingedeeld en voorzien van diverse inbouwapparatuur, met volop werk- en bergruimte. Ook vanuit hier heeft u toegang tot de serre: een heerlijke plek om het hele jaar door van de tuin te genieten. Multifunctionele ruimte met mogelijkheden De voormalige garage is omgevormd tot een veelzijdige ruimte die zich uitstekend leent voor een praktijk, kantoor of atelier aan huis. Met een eigen entree, verwarming en basisvoorzieningen biedt deze ruimte tal van mogelijkheden voor wie wonen en werken wil combineren, of simpelweg extra ruimte zoekt. Buitenleven op z’n best De fraai aangelegde achtertuin biedt volop privacy en meerdere zitplekken in zowel zon als schaduw. De verzorgde voortuin en de brede oprit – geschikt voor meerdere auto’s en voorzien van een laadpaal – maken het geheel compleet en onderstrepen het comfortabele karakter van deze woning. Ruimte en luxe op de verdiepingen Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en een stijlvolle badkamer, uitgerust met een whirlpool ligbad, stoom/douchecabine, dubbele wastafel met wastafelmeubel, toilet en vloerverwarming. De voormalige derde slaapkamer is ingericht als luxe inloopkast met maatwerk kasten. De tweede verdieping beschikt over een ruime derde slaapkamer met dakkapel over de volle breedte en een eigen badkamer. Deze badkamer is voorzien van een inloopdouche, vaste wastafel met meubel en een toilet. De voorzolder is praktisch ingericht met maatwerk kasten en een separate wasruimte. BIJZONDERHEDEN Woonoppervlakte: ca. 138 m² (excl. ca. 27 m² overige inpandige ruimte); Perceel: 325 m² eigen grond; Bouwjaar: ca. 1938; Energielabel B; 21 zonnepanelen; CV-combiketel (2023); Volledig geïsoleerd, inclusief HR++ glas; Ruime oprit met laadpaal (geschikt voor meerdere auto’s); Multifunctionele bijruimte (voormalige garage); Glasvezelaansluiting aanwezig; Aquacell waterontharder; Oplevering in overleg. Verkoop geschiedt onder voorbehoud gunning verkoper. Kortom, een ruime, duurzame en sfeervolle twee-onder-één kapwoning op een fraaie en groene locatie in Leidsche Rijn, met alle voorzieningen binnen handbereik. Zie jij jezelf hier al wonen? Maak dan snel een afspraak met je (NVM-)makelaar of vraag een bezichtiging aan via Funda. Je (NVM-)aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vind je via Funda. Voor de koopovereenkomst wordt gebruik gemaakt van de NVM-koopakte. Hierin worden aanvullende clausules opgenomen, onder andere met betrekking tot de meetinstructie, het energielabel, de nutsvoorzieningen en de notariskosten. De tekst van de koopakte en de bijbehorende clausules zijn op aanvraag beschikbaar. Deze informatie is met zorg samengesteld. Desondanks kunnen onjuistheden niet volledig worden uitgesloten. Wij adviseren je om belangrijke zaken altijd zelf te verifiëren voordat je een definitieve beslissing neemt.

Prêt immobilier berekenen

€ 950.000

Coûts d'achat (estimés): € 20.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 970.850

3,04%

Annuellement

%

€ 47.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 950.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
138 m²
Superficie du terrain
325 m²
Contenu
615 m³
Autre espace intérieur
27 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
13 m²
Espace de stockage externe
11 m²
Aire de la cour arrière
100 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1938
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel en elektrische boiler
Chaudière
Intergas Cv-ketel 36/30 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Beschutte ligging en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, 2 inloopdouches, ligbad, stoomcabine, 2 toiletten, vloerverwarming, 2 wastafelmeubels, whirlpool, en wastafel

Équipements de garage

Elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3544

Google Maps

Voir Utrecht sur la carte

Explorez Utrecht et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Utrecht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Utrecht. En 2025 étaient 325.510 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 474.416.

Résidents

325.510

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 474.416

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 38.255

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

25.985

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Utrecht
Année Résidents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Utrecht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Niveau d'enseignement

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origine des habitants (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

47.799

Étiquette C

25.699

Étiquette B

17.523

Étiquette D

13.066

Étiquette F

12.655

Étiquette G

11.728

Étiquette E

11.306

Étiquette A+

9.677

Étiquette A++

5.013

Étiquette A+++

4.232

Étiquette A++++

725

Étiquette A+++++

21

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Utrecht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 791 • Électricité: 2.601

Huurwoning

Gaz: 421 • Électricité: 1.821

Koopwoning

Gaz: 587 • Électricité: 2.316

Appartement

Gaz: 368 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 700 • Électricité: 2.361

Vrijstaande woning

Gaz: 1.325 • Électricité: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 898 • Électricité: 3.142

Activité dans Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Nombre total d'établissements: 55.750

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Utrecht
Période Délits
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Utrecht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Utrecht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer maisons in Utrecht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.