Aller directement au contenu
Logo de Diepeveen Makelaars

Nachtpauwooglaan 49

3905KM Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 475.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 486.350

Prix d'achat /m²: € 3.861

Galerie de photos

Description

Deze goed onderhouden gezinswoning combineert comfortabel wonen met een verrassend groene, zonnige tuin op het zuiden. Binnen geniet u van een lichte, tuingerichte woonkamer, een ruime keuken, maar liefst vijf slaapkamers en een complete badkamer. De achtertuin is niet alleen verzorgd aangelegd, maar ook bewust ingericht met oog voor biodiversiteit. Er is volop ruimte voor een terras, een speelplek voor kinderen en een praktische berging. De woning is gelegen op een geliefde locatie in Veenendaal, met aan de voorzijde een vrij en ruimtelijk uitzicht. Daarnaast bevinden uitvalswegen en diverse wijkvoorzieningen, zoals scholen en een speeltuin, zich op korte afstand. Een ideale woning voor wie ruimte, comfort en een prettige woonomgeving zoekt. Bouwjaar: 1996. Perceel: 170 m². Woonoppervlakte: 123 m². Energielabel: A. Indeling: Begane grond: vanaf de straat bereikt u de woning via de overdekte entree aan de voorzijde. Een prettige binnenkomer die direct beschutting en comfort biedt. In de ontvangsthal bevinden zich de trapopgang naar de verdieping, de meterkast (8 groepen) en de toiletruimte. De toiletruimte is modern afgewerkt met witte wandtegels, antracietkleurige vloertegels, een hangend toilet en een fonteintje. Via een moderne binnendeur krijgt u toegang tot de lichte woonkamer met open keuken. De begane grond is verzorgd afgewerkt met een vinylvloer in houtlook met daaronder comfortabele vloerverwarming en spachtelputz wanden, wat zorgt voor een warme en neutrale basis. De woonkamer is aan de achterzijde van de woning gesitueerd en biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek. Grote ramen zorgen voor prettig daglicht en een fijn zicht op de achtertuin, waardoor binnen en buiten mooi met elkaar in verbinding staan. Aan de voorzijde bevindt zich de open keuken, geplaatst in 2019. De keuken is uitgevoerd in een praktische L-vormige opstelling met daartegenover een hoge kast. Er is gekozen voor mat witte fronten in combinatie met een kunststof aanrechtblad in betonlook, dat stijlvol doorloopt op de achterwand. De keuken is compleet uitgerust met alle benodigde inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast met drie vrieslades, vaatwasser en een spoelbak. Alle apparatuur is van het bekende merk Siemens. Dankzij de ruime opzet is erin de keuken voldoende ruimte voor een eettafel en door de haakse opstelling is de keuken deels afgeschermd van de woonkamer, terwijl de open verbinding behouden blijft. Dit maakt de begane grond tot een fijne, functionele leefruimte die perfect aansluit bij de woonwensen van starters. Eerste verdieping: via de vaste trapopgang bereiken we de overloop op de eerste verdieping. Vanaf hier heeft u toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De gehele verdieping is netjes afgewerkt met een laminaatvloer en wanden voorzien van spachtelputz, wat zorgt voor een verzorgde en rustige uitstraling. De drie slaapkamers zijn praktisch ingedeeld en variëren in grootte van 13,6 m², 9,9 m² en 7,2 m², waardoor zij geschikt zijn als slaap-, werk- of hobbykamer. Met voldoende ruimte voor het hele gezin of een thuiswerkplek is deze verdieping flexibel in te delen naar uw woonwensen. Bovendien zijn de slaapkamers aan de achterzijde voorzien van screens en zijn erop twee slaapkamers schuifwandkasten aanwezig. De badkamer is volledig betegeld in een lichte kleurstelling in combinatie met groene accenten op de wand. In de badkamer zijn een ligbad, een aparte douchecabine, een wastafelmeubel met kolomkast, een toilet en een designradiator ondergebracht. Naast mechanische ventilatie is er ook natuurlijke ventilatie mogelijk via het dakraam. Tweede verdieping: de tweede verdieping is keurig afgewerkt met een laminaatvloer en strak gestucte wanden, wat zorgt voor een nette en verzorgde uitstraling. Vanaf de voorzolder heeft u toegang tot twee volwaardige slaapkamers van elk 9,3 m². Dankzij de vaste bergruimte achter de knieschotten zijn deze kamers niet alleen sfeervol, maar ook praktisch in gebruik. De kamers zijn beide voorzien van een dakraam voor daglicht en ventilatie. Daarnaast is er een aparte technische/wasruimte (3,3 m²) aanwezig met aansluitingen voor wasmachine en droger, evenals de opstelling van de cv-combiketel (Nefit Trendline HRC 30 CW5, '18). Vanaf de voorzolder is bovendien de praktische bergzolder bereikbaar, ideaal voor het opbergen van seizoensspullen en andere zaken die u niet dagelijks nodig heeft. Tuin: de achtertuin is netjes aangelegd en praktisch ingedeeld, waardoor u hier volop kunt genieten van het buitenleven. Er is voldoende ruimte voor een terras en meerdere zitplekken, met een prettige afwisseling tussen bestrating en groen. Het terras direct aan de achtergevel vormt bovendien een comfortabele plek in de schaduw dankzij het aanwezige elektrische uitvalzonnescherm. Achterin de tuin staat een houten berging (7,9 m²), ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van tuinspullen. Door de overzichtelijke opzet is de tuin zowel functioneel als sfeervol en geschikt om op ieder moment van de dag van te genieten. Bij de aanleg van de tuin is daarnaast bewust aandacht besteed aan de beplanting. Deze is samengesteld door iemand met oog voor natuur en biodiversiteit, met speciale aandacht voor vlinders en bijen. Dankzij de zorgvuldige keuze van planten staat de tuin van het voorjaar tot en met het najaar in bloei, wat zorgt voor een levendige en kleurrijke uitstraling. Een tuin die leeft, bloeit en bijdraagt aan het dagelijkse woonplezier. Aanvullend: - achterraam begane grond v.v. screen; - woning is v.v. 8 zonnepanelen, geplaatst in 2021; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: eind mei/begin juni '26. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 475.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 486.350

3,04%

Annuellement

%

€ 23.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 475.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
123 m²
Superficie du terrain
170 m²
Contenu
446 m³
Espace de stockage externe
8 m²
Aire de la cour arrière
92 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1996
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel en elektrische boiler
Chaudière
Nefit Trendline HRC 30 CW5 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
14-01-2026
Date de vente
02-03-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3905

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.