Wind Makelaars staat sinds meer dan 50 jaar bekend als betrouwbaar en deskundig in Ouderkerk aan de Amstel. In de regio groot Amsterdam heeft het kantoor zich ontwikkeld tot een vertrouwd adres voor zowel kopers als verkopers. Door jarenlange ervaring is een uitgebreid netwerk opgebouwd, dat samenwerking met andere kantoren mogelijk maakt. Hierdoor kan de marktwerking verder gaan dan de gemeentegrenzen, zodat uw woning optimaal in beeld...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Overweg 30
1191RC Ouderkerk aan de Amstel
€ 650.000 k.k.
€ 6.500/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 224 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Strandvlietlaan 22
1191CH Ouderkerk aan de Amstel
€ 995.000 k.k.
€ 6.461/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 49
1191BH Ouderkerk aan de Amstel
€ 500.000 k.k.
€ 6.329/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Ransuil 7
1191SR Ouderkerk aan de Amstel
€ 1.175.000 k.k.
€ 5.875/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 229 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Ferdinand Bolweg 35
1181XC Amstelveen
€ 500.000 k.k.
€ 5.618/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Grutto 18
1191VE Ouderkerk aan de Amstel
€ 749.000 k.k.
€ 5.632/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (48)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
48 reviews totaal
Funda
42 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
't Markvelt 7
9Fijne makelaar, goede prijs- kwaliteit verhouding. Goed advies gegeven, betrokken bij de zoektocht en bezichtingen.
-
Aris Tsaousouglou
10Professioneel georganiseerd en met een uitstekende kennis van de markt in Ouderkerk.
-
Van Nijenrodeweg 732
9Het contact met de verkoopmakelaar Debby was heel goed, zij hielp ons vakkundig, goed en had alle informatie paraat. De vele vragen van de koopster heeft zij met veel engelen geduld beantwoord, kortom top!
-
Bijlmerdreef 220
9Vanaf het begin al een prettige samenwerking gekregen met Debby. Debby hield me goed op de hoogte van de ontwikkelingen en dacht ook mee voor bepaalde oplossingen. Ik ben erg tevreden met deze makelaar.
-
Bomenrijk 29
9Onze makelaar, en dan vooral Debby de Boer, heeft ons met haar kennis, ruime ervaring en goede info en tips op een vriendelijke en open manier door het hele proces geholpen! Haar steun was echt nodig en super handig, want het gaf ons elke keer weer wat ruimte om op adem te komen! We zijn zo blij dat ze deel uitmaakte van dit proces, dat al met al best veeleisend kan zijn!
-
Strandvlietlaan 8
10Onze vorige woning aangekocht en weer verkocht met deze makelaar. Een hele prettige kundige makelaar. Altijd beschikbaar en heel betrokken. Een fijn team dat altijd voor je klaar staat. Als we onze nieuwe woning gaan verkopen zullen we dat zeker weer met hun doen!